Grāmata

Aizmirstības kanēļa smarža

ISBN kods:
9789984357959
Pievienots:
08.10.2015
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Kristīna Hārmela
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Trīsdesmit sešus gadus vecajai  Houpai pienākuši grūti laiki. Mūžībā aiziet māte, Houpu atstāj vīrs, ir sarežģījušās attiecības ar meitu, un viņas mīļotā vecmāmiņa smagas slimības dēļ pamazām zaudē atmiņu.  Sapratusi, ka savu vairāk nekā pusgadsimtu glabāto noslēpumu nevar paņemt līdzi kapā, vecmāmiņa lūdz Houpu doties uz  Parīzi. Tā iesākas Houpas iepazīšanās ar savas ģimenes vēsturi...

 

Ceļojumā cauri laikiem un paaudzēm par ceļa zvaigzni Houpai kļūst ģimenes mantojums – kulinārijas noslēpumi, kuru priekšā atveras ne vien durvis, bet arī svešu cilvēku sirdis. Pa sīkam graudiņam vien atklājas neticami skaists mīlasstāsts mūža garumā. Mīlestība, kas pārdzīvojusi kara šausmas un nāvi.

 

Kristīnas Hārmelas grāmatas ir sarakstītas ar tik visaptverošu sirsnību, ka stāsta varoņi paliek ar mums vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas.

Emīlija Gifina

Aizkustinošais stāsts, pilns ticības un cerības, atgādina par to, ka mūsu darbi atsaucas nākamajās paaudzēs...

Cosmopolitan

Kristīnas romānos ir daudz sirds un dvēseles. Viņa savus stāstus pasniedz apbrīnojami  reālistiski, brīžam liekot aizmirst, ka lasi grāmatu.

She Knows Book Lounge

Kristīna Hārmela – vairāku populāru romānu autore – ir žurnāliste. Regulāri raksta žurnāliem  Woman`s Day, Ladies`Home Journal, American Way un daudziem citiem izdevumiem.