Grāmata

Bezdibeņa malā

ISBN kods:
9789984358130
Pievienots:
11.02.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Džozefs Fainders
Vāki:
Cietie vāki

€ 3.68 (ar PVN)


Denijs Gudmens atdotu jebko, lai varētu samaksāt par savas vienīgās meitas izglītību privātskolā, tomēr parāds skolai ir lielāks par viņa iespējām to nomaksāt.

Iespēja un atrisinājums atnāk Tomasa Gelvina, meitas draudzenes tēva, personā. Tik šķietami viegli Denija kontā ieripo vajadzīgā summa. Nākamajā brīdī pie durvīm klauvē Narkotiku apkarošanas pārvalde… un skrējiens uz dzīvību un nāvi ir sācies.

 

 

Džozefs Fainders ir New York Times bestselleru autors, izcils talants psiholoģiskā trillera žanrā, sarakstījis desmit romānus. Latvijā iznākuši divi romāni: Ķīlnieks un Mednieka instinkts, kurš ieguvis starptautisku slavu un organizācijas Pasaules trilleru rakstnieku balvu par labāko romānu. Pēc Faindera romānu motīviem uzņemtas filmas.

 

Ieslēdzieties istabā ar šo romānu rokā un nenāciet ārā, iekams neesat izlasījis pēdējo rindiņu. Emocionāli piesātināts romāns ar absolūti nebijušu un meistarīgi savītu sižetu. Šī gada labākais trilleris. Man patika.

Liza Gārdnere

 

Džozefs Fainders allaž stāv pirmajās rindās.  Šis romāns ir nācis gluži laikā, ļauj iepazīt mūsdienu sabiedrības iezīmes un turklāt ir neticami aizraujošs. Faindera rokās viena cilvēka cīņa uz dzīvību un nāvi kļūst par katra ceļu pie gaismas.

Maikls Konelijs

 

Kad esat nonācis šī meistarīgi uzbūvētā romāna lappušu dzinējspēka varā, jums nekas cits neatliek – ir jāļaujas lasīšanai.

Boston Globe
 

Aizraujoša grāmata, ko nav iespējams nolikt malā neizlasītu. Prasmīgi uzturēts temps un neparedzami sižeta pavērsieni.

Kirkus Reviews
 

Bezdibeņa malā patlaban ir labākais Džozefa Faindera romāns, un viņš ir izcilākais trilleru rakstnieks. Viņš ir meistars!
Associated Press