Grāmata

Dārgumu medības

ISBN kods:
9789984358406
Pievienots:
15.09.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Džordžeta Heiere
Vāki:
Cietie vāki

€ 5.94 (ar PVN)


Īsts deserts Džūditas Maknotas faniem!

Džordžeta Heiere lieliski pārvalda rakstniecības maģiju – vēsture viņas darbos ir tik dzīva, ka lasām tos ar lielu aizrautību. Trāpīgi un komiski atainots liekulības tirgus smalkajās aprindās, spēcīgas sievietes, kuras prot gan mīlēt, gan aprēķināt, un lieliski siržu lauzēji, kuriem reiz arī tiek salauzta sirds, – Heiere neliks jums vilties!

 

Ser Tristram, uzdrošinos apgalvot, ka mūsu laulība nemaz nebūs tik peļama, ja es drīkstēšu paturēt māju pilsētā un varbūt arī mīļāko.

 

Tristrams Šīlds ir pēdējais savas dzimtas pārstāvis. Viņam steidzami vajag apprecēties un sagādāt mantinieku – par spīti tam, ka sievietes Tristramam šķiet vien kaitinošas romantiķes, kas dzīvo sapņu pasaulē un no vīriešiem gaida pavisam nepraktiskus varoņdarbus. Jūstasija de Vobāna, viņa māsīca, ir bez ģimenes palikusi jaunava, kurai nepieciešama laulību sniegtā drošība. Viņa ir arī karstasinīga francūziete – romantiķe, kas no vīriešiem pavisam noteikti gaida nepraktiskus varoņdarbus.

 

Abi piekrīt noslēgt aprēķina laulības. Tomēr līdz gredzenu mīšanai paiet krietns laika sprīdis – ģimenes noslēpumu, kontrabandistu, dēku un humora pilns. Netrūkst arī mīlestības – bet nemaz vairs nav skaidrs, kurš ar kuru precēsies.

 

Apburoši tēli un nevainojama valoda padara Dārgumu medības par pavaldonības laikmeta lieliskāko romānu. Spilgti dialogi, asprātīgas dzēlības un aizraujoša sendienu elpa pārceļ lasītāju pāris gadsimtu senā pagātnē.

 

Latvijā izdotie Džordžetas Heieres romāni Venēcijas mīla un Frederika jau ir iemantojuši lasītāju atzinību.

 

Burvīgs romāns... Tik daudz jautrības!

Book-a-Rama

Gards romantikas un piedzīvojumu kokteilis, baudāms viscaur burvīgā gaisotnē!

Wendi's Book Corner

Gaiši un uzjautrinoši. Īsta bauda!

Becky's Book Reviews

Valdzinoši dialogi, vēsturisks fons, spirdzinošs dzīvesprieks.

Jane Austen's World