Grāmata

De Profundis. Mārtiņš Rītiņš

ISBN kods:
9789934234910
Pievienots:
11.11.2021
Izdevējs:
Autorizdevums
Autors:
Linda Apse
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
287
Grāmata nav pārdošanā!

Mārtiņš Rītiņš ir Latvijas pavārmākslas lielmeistars — unikāla un spilgta personība ar reti aizraujošu dzīvesstāstu. Mārtiņš ir radījis jaunu diplomātijas veidu — kulinārijas diplomātiju — un parādījis pasaulei, ka Latvija ir “garšīga”. Viņš mūs ir iedvesmojis apzināties, ka latviešu kultūras kodu veido ļoti izsmalcināta estētika, un mūsu uzdevums ir to izkopt un pilnveidot.

Ar savu attieksmi pret pienākumiem un darbiniekiem Mārtiņš ir ieguvis Martinsonu ģimenes cieņu un uzticēšanos. Ar viņu atbalstu ir tapusi šī grāmata.

Esmu filoloģijas zinātņu doktore. Izglītību ieguvu Latvijas un Kembridžas universitātē. Manas zinātniskās publikācijas lielākoties skar kognitīvo zinātņu tematiku — telpisko uztveri un informācijas apstrādes procesus, domāšanas modeļus un inteliģenci. Pašreiz lasu lekcijas Rīgas Juridiskajā augstskolā un esmu zinātniskā līdzstrādniece LU Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijā. Kopā ar Dr. Pēteri Apsi esam izaudzinājuši divus brīnišķīgus bērnus — meitu Renāti un dēlu Ingu. Cenšos dzīvot gaumīgi — mācīties par sevi un pasauli sev apkārt, saprast šodienu un uzminēt nākotni.
Linda Apse