Grāmata

Dž.Ārčers. Atriebība. Bakingemas pirmais reiss (4.grāmata)

ISBN kods:
97899848484
Pievienots:
14.10.2015
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Džefijs Ārčers
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Pasažieru laineris Bakingema ir Beringtonu kuģniecības lielā cerība un vienlaicīgi dona Pedro Martinesa pēdējā iespēja nokārtot vecus rēķinus ar savu ļaunāko ienaidnieku.

Sabotāža, politiskas spēles, atriebība un likmes, augstākas par dzīvības cenu pavada laineri tā pirmajā reisā.

Meistarīgais rakstnieks atkal ir apliecinājis savu talantu, aizraujoši stāstot par Kliftonu un Beringtonu ģimenēm sešdesmitajos gados. Tā ir episka drāma par mīlestību, atriebību, ambīcijām un nodevību.

Džefrija Ārčera darbi vienmēr atrodas pasaules bestselleru sarakstu sākumā. Tie pārdoti vairāk nekā divsimt septiņdesmit miljonos eksemplāru. Viņš ir vienīgais rakstnieks, kurš  septiņpadsmit reizes reizes bijis daiļliteratūras topu pirmajā vietā, četras reizes īso stāstu sarakstu augšgalā,  un izvirzījies vadībā arī dokumentālajā žanrā.

Kliftonu sāga par divu ģimeņu likteņiem aizsākas romānos Bīstamie sakari, Ar svešu vārdu un Atbildi zina tikai laiks.

Tas ir tik aizraujoši… kad jūs lasāt un domājat, ka visi dzīpari beidzot tiks sasieti vienā mezglā, Ārčers pēdējās nodaļas pēdējā rindkopā piedāvā pavērsienu, kas līdzinās bumbas sprādzienam…

Džerijs Heijess Spectator

Mani aizrāva un aizkustināja šis stāsts. Nevēlos sabojāt jums lasīšanas prieku, tādēļ neko vairāk neatklāšu. Nestāstīšu arī par tikai šim autoram raksturīgo sižeta spējo pavērsienu, kas ir elpu aizraujošs.

Daily Mail

 

Džefrijs Ārčers ir daiļliteratūras meistars!

Elans Mesijs Scotsman