Grāmata

Eksperimenti visam gadam

ISBN kods:
9789934905070
Pievienots:
02.01.2023
Izdevējs:
Baltais valis
Autors:
Aija Lazdiņa
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
50

€ 9.26 (ar PVN)


Šī grāmata būs lielisks līdzeklis, lai spertu pirmos soļus zinātnes pasaulē. Ar tās palīdzību mazie lasītāji varēs izmēģināt pavisam vienkāršus dabas zinību eksperimentus, kuru veikšanai nav nepieciešama ķīmijas laboratorija vai fizikas kabinets, bet to mierīgi var darīt mājas apstākļos.
Eksperimenti, kurus varēs atrast šajā grāmatā, pamudinās pilnvērtīgi aizpildīt savu brīvo laiku ģimenes lokā, tāpat tie var kļūt par jautru mājas ballītes papildinājumu.
“Eksperimenti visam gadam” ir turpinājums jau iznākušajai grāmatai “Darbiņi visam gadam”. Eksperimenti sakārtoti pa vairākām tēmām – jaunais dabaszinātnieks varēs eksperimentēt ar ūdeni, baloniem, monētām, pārtiku un pētīt dabas procesus. Katra eksperimenta gaita parādīta soli pa solim fotogrāfijās, lai viss izdotos precīzi, turklāt beigās dots tā izskaidrojums.
Grāmatas autore Aija Lazdiņa strādā bērnudārzā un studē pedagoģiju, Aijas ierosinošos praktiskos darbiņus un eksperimentu idejas var atrast žurnāla “Baltais Valis” lappusēs. Aija Lazdiņa ir arī līdzautore grāmatai “Darbiņi visam gadam”. Fotogrāfiju autors: Mārtiņš Rudzītis. Grāmatas zinātniskais konsultants ir fizikas portāla “Fizmix” vadītājs Raitis Streičs.