Grāmata

Es

ISBN kods:
9789934587214
Pievienots:
07.11.2019
Izdevējs:
Ezerrozes grāmatas
Autors:
Jānis Baltjancis
Vāki:
Cietie vāki

€ 14.90 (ar PVN)


Latvijā labi zināms, pat diezgan daudz apspriests blogeris Baltjancis. 

Grāmatā atainoti gan vēsturiski momenti, kuri iegūluši autora atmiņā, gan piedzīvojumu un pārdzīvojumu brīži, gan iespaidi par sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, ar kuriem ticies, gan ceļojumu apraksti, mūzikas un dzejas mūzas skartie mirkļi, gan arī saskarsme ar erotiskām ainām un autora personīgais viedoklis par mākslu, reliģiju un daudz ko citu.
Vienkāršiem vārdiem, bet ar tik piesātinātu emociju amplitūdu sarakstīta grāmata. Brīžiem asaras un skumjas sirdi saviļņo. Pēc brīža jau smaidīt gribas.

 

Autors par sevi:

"Esmu dzimis un uzaudzis gleznainajā Zilo ezeru zemē, Rēzeknes pusē. Nevēlos teikt – Latgalē, jo manā skatījumā Latvija ir viens veselums, un es neizprotu dalījumu novados. Varbūt arī tāpēc rakstu gan dzeju, gan dziesmu tekstus tikai latviešu literārajā valodā, nevis kādā no dialektiem.

Nereti tieku pārprasts, jo galvenokārt rakstu no vārdiņa – ES. Lasītājam šķiet, ka viss pateiktais ataino manu dzīvi, manas izjūtas. Reizēm ir arī tā, bet man tīk iejusties arī kādā izdomātā tēlā. Varbūt tāpēc, ka mans radošais elks ir dziedātāja Alla Pugačova, kura reiz ir teikusi, ka priekšnesums jāpasniedz no sava vārda, jāliek klausītājam (lasītājam) noticēt, un tad tas aizies no sirds uz sirdi.  " (citāts no www.managramata.lv)