Grāmata

Eseksas čūska

ISBN kods:
9789934250736
Pievienots:
29.11.2022
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Sāra Perija
Vāki:
Cietie vāki

€ 14.50 (ar PVN)


Londona, 1893. Kad Koras Sībornas valdonīgais vīrs – cienījams politiķis – aiziet mūžībā, viņa jūtas drīzāk atvieglota nekā satriekta. Šī laulība nebija laimīga, un Kora tā arī neiejutās sabiedrības dāmas lomā. Viņas urdošais prāts vienmēr ir alcis izzināt pasauli. Lai nomainītu vidi, Kora kopā ar dēlu un viņa aukli dodas prom no metropoles – uz nomaļo Eseksu.
Tur drīz vien viņi tiek iesaistīti piedzīvojumā. Klīst baumas, ka pēc trīssimt gadu  klusēšanas Eseksā ir atgriezusies čūska, mītisks radījums, kas reiz nogalinājis daudzus. Kad Vecgada vakarā mīklaini iet bojā kāds jauns vīrietis, vietējie ir šausmās. Kora sāk dzīt pēdas izslavētajai čūskai.
Vai tā ir kāda jauna dzīvnieka suga? Vai varbūt tik tiešām noticis kaut kas pārdabisks?

Sāra Perija literatūrā ienākusi spoži: viņas romāni kļuvuši par starptautiskiem bestselleriem, saņēmuši prestižas literārās balvas un pārdoti miljonos eksemplāru. Romānā Eseksas čūska mutuļo gan vēsturiskas intrigas, gan negaidīta mīlestība – tas, gluži kā noslēpumainā čūska, ik lappusē izlokās negaidītos līkločos, lasīšanu padarot īpaši aizraujošu. Pēc šīs grāmatas motīviem ir uzņemts seriāls, kurā galveno lomu atveido pasaulslavenā aktrise Klēra Deinsa.

Eseksas čūska ir romāns, kuru patiešām var izbaudīt. Izcili gudrs un apburošs darbs, kas liecina par to, ka autorei piemīt milzu talants.

Sāra Votersa

No pirmās līdz pēdējai lappusei Eseksas čūska sagādā patiesu prieku un baudījumu. Goda vārds, man pat negribējās, lai šī grāmata beigtos.

Melisa Harisone

Romāns, kas lasītājā rada vēlēšanos kļūt labākam.
Guardian