Grāmata

Francisks. Lūgšanu spēks

ISBN kods:
9789984356631
Pievienots:
11.06.2013
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Mario Eskovars
Vāki:
Cietie vāki

€ 5.30 (ar PVN)


Pāvesta Benedikta XVI atkāpšanās pārsteidza pasauli. Kopš pēdējās reizes, kad kāds pāvests atstājis savu posteni, ir pagājis vairāk nekā sešsimt gadu.

Horhe Mario Bergoljo, kurš tagad ir pāvests Francisks, allaž veltījis sevi lūgšanām un aktīvi rīkojies. Viņš ir pieticīgs cilvēks, kas par citiem vienmēr rūpējies vairāk nekā par sevi. Patiesībā tieši Bergoljo pieticība sekmēja Benedikta XVI stāšanos amatā.

Pāvests Francisks sācis vadīt katolisko baznīcu krīzes brīdī – tā ir baznīca, kas zaudējusi Jāņa Pāvila II pievilcību mediju acīs un kuru joprojām vajā pedofilijas skandāli un dokumenti, ko izdevusi iepriekšējā pāvesta administrācija. Viņa pirmais gads droši vien nebūs viegls, taču šis vīrs un arī pati baznīca nebaidās no izaicinājumiem.

Pāvests Francisks ir askētisks un vienkāršs, ieguvis labu teoloģisko izglītību. Nenogurstoši cīnīdamies pret nabadzību un marginalizāciju, viņš ir kā cerību zvaigzne daudziem trūcīgajiem un citiem dzīves pabērniem.

FRANCISKS. Lūgšanu spēks ir stāsts par lēnprātīgu cilvēku, kurš kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem un varenākajiem cilvēkiem pasaulē. Vai šis beidzot būs katoļu pavasaris, kas iestājies pēc ārkārtīgi ilgās ziemas?

Mario Eskovars ieguvis maģistra grādu mūsdienu vēsturē un uzrakstījis daudzas grāmatas un publikācijas, kurās iedziļinājies baznīcas vēsturē, cīņā ar sektantu grupām un Amerikas kontinenta atklāšanā un kolonizācijā. Eskovars par mājām sauc Madridi Spānijā un aizraujas ar vēsturi un tās mistērijām.

www.marioescobar.es