Grāmata

Gadalaiki

ISBN kods:
9789934089824
Pievienots:
24.07.2020
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Ilmārs Ziemanis
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
36

€ 5.54 (ar PVN)


Lapa ar Zīli visu vasaru pavadīja kopā. Pa dienu abi vēroja mārītes, kuras, smieklīgi dūcot, neveikli lidoja garām, slēpās no izsalkušiem kāpuriem, kas tā vien centās iekost sānā, bet naktīs pārskaitīja zvaigznes debesīs, vai kāda no tām nav nokritusi.
Likās, šis brīnišķīgais laiks nekad nebeigsies…

Pieaugušajiem bieži jāatbild uz bērnu jautājumiem, bet reizēm tie šķiet tik sarežģīti… Kāds labums no drēgna rudens? Kāpēc vajadzīga ziema? Kur nokļūs mana žurciņa, kad viņa nomirs? Kādēļ viss nemitīgi mainās? Kas ir mīlestība?
Šī grāmata palīdzēs meklēt un rast atbildes.

“Katram pavasarim vajag baltu lapu – ziemu, no kuras atsākt visu no jauna, un katram cilvēkam vajag pamatu, no kā atsperties jaunam lidojumam,” apliecina autors. “Grāmata stāsta, ka, apzinoties savas saknes un sajūtot sevī mīlestību, mēs spējam pieņemt jebkuras pārmaiņas un pārvarēt vislielākos pārbaudījumus. Šis stāsts ir par spēku, pieņemšanu un gaišumu sevī.”

Ilmāra Ziemaņa grāmata “Peļķīte” ieguvusi portāla DELFI lasītāju simpātijas titulu konkursā “Baltvilka balva 2019”. Grāmatas autors ir IT uzņēmuma “Ilvian Studios” vadītājs, kurš kopā ar sievu Renāti Līdaku-Ziemani producējis AppStore interaktīvu aplikāciju “Deep Sea Lullabies”, kas dāvā miegu mazuļiem un mieru viņu vecākiem.

Ilustrējusi Jana Priedīte.

IESAKĀM