Grāmata

Ideāls pāris

ISBN kods:
9789984359977
Pievienots:
19.11.2020
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Elīna Hilderbrenda
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
480

€ 12.90 (ar PVN)


Pašā kāzu sezonas karstumā grasās precēties bagāto Vinberiju dēls. Svinības solās būt ārkārtīgi greznas, un tās gaida visi Nantaketas iedzīvotāji. Bet dažas stundas pirms ceremonijas galvenā līgavas māsa tiek atrasta mirusi. Piepeši ikviens kāzu viesis kļūst par aizdomās turamo.

Izmeklētājiem rodas daudz jautājumu. Kādēļ topošais vīratēvs nakts vidū vizinājies ar kajaku? Vai viņa sieva – slavena kriminālromānu autore – liktenīgajās stundās tiešām rakstījusi savu jauno grāmatu? Kur pazudis līgavaiņa labākais draugs? Un kādēļ līgava kāzu dienas rītā redzēta dodamies prom ar ceļasomu rokā?

Ikvienam ir bijis motīvs nogalināt. Jautājums tikai – kurš to izdarīja?

Slavenā amerikāņu rakstniece Elīna Hilderbrenda tiek dēvēta par atvaļinājuma romānu karalieni. Viņa ir triju bērnu māte, aizrautīga skrējēja, lasītāja un ceļotāja. Hilderbrenda uzrakstījusi 26 grāmatas, kas ieguvušas atzinību visā pasaulē. Spriedzes pilnajā romānā Ideāls pāris autore meistarīgi parāda, kā nejauši izteikta frāze vai atrašanās nepareizajā vietā un laikā var uz mūžiem mainīt kāda cilvēka dzīvi.

Šajā grāmatā var iegrimt kā siltā, aromātiskā vannā… Ārkārtīgi baudāmi.