Grāmata

Iedvesmas grāmata ceļā uz veselību

ISBN kods:
9789934300929
Pievienots:
17.04.2023
Izdevējs:
Ezerrozes grāmatas
Autors:
Dina Līgotne
Vāki:
Cietie vāki

€ 9.24 (ar PVN)


Vēzis uzveicams ar sulu kūri


Grāmata veidota kā iedvesmas avots ceļā uz pilnīgu atveseļošanos saslimušajiem un aicinājums apzinātākai un vērīgākai attieksmei pret savu ķermeni veselajiem. 
Ko darīt, ja konstatēta nopietnā diagnoze – vēzis? Uzticēt savu dzīvību un veselību citiem, pat ja statistika liecina, ka izdzīvojušo skaits pēc 5 gadiem ir mazāks nekā puse? Ieslīgt depresijā un sevis žēlošanā? Vai tomēr pašam uzņemties atbildību par savu ķermeni un paskatīties uz notikušo apzinātāk? 
Jautāsiet, vai vēzi iespējams uzveikt ar dabas līdzekļiem, bez zālēm un operācijas? 
Pilnīgi noteikti! Ar grāmatā izklāstīto metodi vai citu alternatīvu. 
Galvenais ir nesamierināties, meklēt, izvērtēt, salīdzināt, darīt!
Vēlos parādīt mūsu pašu dabīgo, vienkāršo un unikālo spēju ietekmēt slimības norisi un pašiem uzveikt šķietami briesmīgo piecu burtu diagnozi ar pārbaudītu metodi, kas jau līdz 1989. gadam vien izglābusi vairāku tūkstošu cilvēku dzīvības Vācijā un Austrijā. Metode ieteikta tālāk un izdziedināto skaits nav saskaitāms.     
Grāmatā atspoguļota detalizēta sulu kūres veikšanas gaita, ņemot vērā tās radītāja un citu autoru pieredzi. Apkopoti arī dažādu autoru skatījumi par slimību rašanās iemesliem un iespējamajiem risinājumiem. Esmu ievietojusi manas ģimenes locekļu, kolēģu un paziņu šķietami brīnumainās izveseļošanās pieredzi. Tie ir dzīvi pierādījumi, ka metode patiesi sniedz lieliskus rezultātus.  
Aicinu izjust savu ķermeni, ieklausīties katrā, pat vissīkākajā problēmā un pašiem izmainīt dzīvesveidu tā, lai tas nebūtu jādara slimībai! Ja ļausies, grāmata Tev pavērs jaunu skatījumu uz dzīvi, jaunas iespējas!
DINA LĪGOTNE, Silto smilšu terapijas un DVE speciāliste, FB lapas "Dabīgais ceļš uz veselību" veidotāja. Cilvēks, kurš visu apzināto dzīvi meklējis ceļu uz harmoniju un veselību.