Grāmata

Indīgā mīla

ISBN kods:
9789984358338
Pievienots:
07.09.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
L.Vaithausa
Vāki:
Cietie vāki

€ 7.39 (ar PVN)


Gaiša un  laimīga dzīve ģimenes lokā ir neparasta vide slepkavībai. Kad Glāsu namā notiek traģēdija, ir jādomā, cik dziļas ir bijušas zemūdens straumes, lai saprastu ­– tas bija negadījums vai aukstasinīgi plānota slepkavība…

 

Stāsta sižets aizved lasītāju izsmalcinātas mākslas pasaules un cilvēcisko attiecību filigrānajos vijumos gluži kā labirintā, atklājot lasītāja acīm slavas spožumu un tā mestās dziļās ēnas. Autore kārtu pa kārtai novelk romāna varoņu maskas, līdz izzūd pēdējā robeža starp trauslu, neaizsargātu radošu personību un haizivs cienīgu spēlētāju dzīves laukumā.

 

Romāna noskaņa kā smalka mežģīne piekļaujas lasītāja iztēlei, soli pa solim velkot arvien dziļāk intrigu cauraustajā mākslas pasaulē, zem kuras spožās virskārtas mutuļo neapvaldītas kaislības, tumši noslēpumi un neaptverama vientulība.

 

Lūsijas Vaithausas daiļrades cienītājiem šis romāns ir īsts saldēdiens. Autore, tāpat kā viņas jaunā romāna varone, ir talantīga un daudzsološa, un viņas darbi piesaka savu pastāvēšanu pasaules atzītāko autoru TOP listēs.

 

Velnišķīgi saistošs psiholoģisks trilleris ar pietiekoši daudziem sižeta pavērsieniem un pagriezieniem, lai žanra entuziasti aizrautos un iegrimtu grāmatā līdz vēlai naktij.

Library Journal

 

Pirmklasīgs psiholoģisks trilleris par to, kā reiz pieņemtie lēmumi nosaka mūsu dzīvi uz mūžu.

Kirkus Reviews