Grāmata

Īstas franču kāzas

ISBN kods:
9789934250255
Pievienots:
15.08.2021
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Maeva Harana
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Trīs burvīgas sievietes – Stefānija, Džoena un Meredita – ir draudzenes kopš skolas gadiem, bet laika gaitā viņas pašķīrušās. Meredita pieņem lēmumu nopirkt romantisku pili idilliskā vietā un secina, ka viena ar to galā netiks. Un kurš gan cits viņai palīdzēs, ja ne divas senas draudzenes? Viņas sanāk kopā un cer iedvest pilī dzīvību un piedāvāt to kāzu rīkošanai Francijā.

Izrādās, šī pasakainā vieta piedāvā ne tikai sauli, vīnu un izcilus franču ēdienus. Te var sastapt arī pievilcīgu šefpavāru, viņa tikpat pievilcīgo dēlu, vīnogu audzētāju no Jaunzēlandes, tāpat britu imigrantu pulciņu un buldogu meiteni Nelliju...

Draudzenes sanāk kopā, lai piepildītu savu sapni, lai padarītu laimīgus iemīlējušos pārus un lai ienirtu Francijā, satriecošās un ļoti īstās franču kāzās.

Maeva Harana iekaroja pasauli ar savu pirmo romānu Having at all, kas ir tulkots 26 valodās. Latviešu lasītājiem viņa ir pazīstama ar romānu Lēdija gleznā. Maeva Harana ir beigusi Oksfordas Juridisko fakultāti, strādājusi medijos un TV, bet pēc tam sākusi rakstīt romānus. Viņa kopā ar vīru un trīs bērniem dzīvo Londonas ziemeļos.

Īstas franču kāzas ir smieklīgs un uzmundrinošs mīlas peripetiju karuselis un īsts vasaras romānu karalis!

  

Parūpējieties, lai jūsu atvaļinājums būtu vēl laimīgāks, un ielieciet čemodānā Maevas Haranas romānu.

                                                                                                                                    Džillija Kūpere

 

Šis romāns vienlaikus uzjautrina un sasilda sirdi!

                                                                                    Goodreads