Grāmata

Japāņu mīļākais

ISBN kods:
9789934093548
Pievienots:
05.09.2021
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Isabella Aljende
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
304

€ 12.35 (ar PVN)


1939. gadā, kad Polijai tuvojas nacistu karaspēks un pasauli biedē iespējamais kara sākums, vecāki nolemj astoņgadīgo Almu nosūtīt pāri okeānam uz Sanfrancisko pie tantes un tēvoča, kuri dzīvo lielā savrupnamā. Tur viņa iepazīstas ar Ičimei Fukudu – japāņu izcelsmes dārznieka dēlu. Starp Almu un Ičimei uzplaukst draudzība un vēlāk maigas mīlas jūtas. Pērlhārboras notikumi maina Amerikas Savienotajās Valstīs mītošo japāņu ierasto dzīvi, un bērni tiek cietsirdīgi izšķirti. Turpmāk visa mūža garumā Alma un Ičimei satiekas atkal un atkal, tomēr viņu mīlestība diemžēl ir jāslēpj no tuviniekiem un pārējās pasaules.

Kad pēc vairākām desmitgadēm Almas garā un piedzīvojumiem bagātā dzīve tuvojas noslēgumam, viņa apmetas veco ļaužu pansionātā Lark House. Par viņu rūpējas Irina Bazili, kas pamazām iepazīst veco kundzi un sadraudzējas ar viņas mazdēlu Setu. Viņus ieinteresē noslēpumainās dāvanas un vēstules, ko Alma regulāri saņem, un beidzot tiek atklāts noslēpums, kuru Alma glabājusi gandrīz septiņdesmit gadus.

“Tikai no mums ir atkarīgs, lai mīlestība kļūtu mūžīga...”

Isabella Aljende (Isabel Allende) ir viena no populārākajām mūsdienu rakstniecēm. Viņas grāmatas ir pārdotas vairāk nekā 75 miljonos eksemplāru un tulkotas vairāk nekā 40 valodās. Latviešu valodā izdoti arī viņas romāni “Fortūnas meita”, “Sēpijas portrets”, “Garu nams” u.c. Vairāk informācijas par autori: IsabelAllende.com

No spāņu valodas tulkojis Edvīns Raups