Grāmata

Jūtas, stiprākas par nāvi

ISBN kods:
9789984358079
Pievienots:
29.10.2015
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Marks Levī
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Marks Levī ir viens no populārākajiem mūsdienu franču rakstniekiem, nepārspēts sentimentālā romāna meistars, kura darbi tulkoti 48 valodās. Autors sarakstījis 15 romānus, kas pārdoti vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Stīvens Spīlbergs par diviem miljoniem dolāru iegādājies Marka Levī romāna ekranizācijas tiesības.

Bombejas lidosta, 1966. gada 23. janvāris, trīs naktī. Pēdējie Air India simt pirmā reisa pasažieri šķērso skrejceļu un iekāpj lidmašīnā Boeing 707… 24. janvārī lidmašīna veselu minūti kā nekustīgs punkts ir redzama dispečera ekrānā, bet pulksten septiņos un divās minūtēs tā pēkšņi pagaist…

Endrū Stilmens, slavens laikraksta New York Times reportieris, satiek noslēpumainu svešinieci un, viņas saintriģēts, iesaistās kopīgos meklējumos, bet drīz vien nonāk dramatiskā situācijā.

Miljoniem lasītāju mīlēts, cienīts un pielūgts, pasaulslavenais autors Marks Levī valdzina lasītāju, kopā ar romāna varoņiem ļaujot izbaudīt negaidītu pavērsienu pilnu ceļojumu un lieliska detektīva intrigu.