Grāmata

Kā atrast dvēseles radinieku

Pievienots:
24.04.2020
Izdevējs:
Lietusdārzs
Autors:
Mali Epla, Džo Dans
Vāki:
Mīkstie vāki

€ 9.51 (ar PVN)


Aizraujošs ceļš uz tuvību

 

Kā nu kurš – apzināti, pusapzināti vai neapzināti –, ikviens no mums ilgojas pēc dvēseles radinieka. Dažs autors tā sameklēšanai piedāvā tikai un vienīgi horoskopus, cits izstrādājis testus ar āķīgiem jautājumiem raksturu saderības noteikšanai, vēl kāds cits meklējumu priekšplānā izvirza cilvēka ārējos dotumus...

Laikā, kad piespiedu distancēšanās vēl skaidrāk nekā jebkad atsegusi cilvēka dabisko nepieciešamību pēc tuvības, apgāds “Lietusdārzs” sagatavojis grāmatu “Kā atrast dvēseles radinieku”. Šīs grāmatas autori  Mali Epla un Džo  Dans dvēseles radinieka atrašanu skata daudz plašāk un dziļāk. Viņi to saista ar nebeidzamu radošu procesu, kas ik dienu liek ielūkoties sevī.  Tam, kurš meklē sev tuvu cilvēku, pašam ir jābūt gatavam par tādu kļūt. Tikai tā ir iespējams nepiedzīvot vilšanos, kas daudzās attiecībās diemžēl nomaina viena vai otra partnera sajūsmu pavisam drīz pēc tuvināšanās, steigšus mudinot pieņemt, ka šis dvēseles radinieks nav īstais.

Mali Epla un Džo Dans ir attiecību izaugsmes treneri, turklāt mīlas pāris un labākie draugi. Pašu piedzīvotais un pārdzīvotais viņu darbā cieši saausts kopā ar novēroto, izpētīto, izlasīto, teorētiski apgūto. Fakts, ka autori izmanto savu pieredzi, nosaka visu grāmatas noskaņu: no tās lappusēm strāvo prieks, ko rakstītāji gūst, iedvesmojot lasītājus.

Grāmata sniedz konkrētus padomus, kā ikviens var izmantot visu savu mīlestības potenciālu un panākt harmonisku  garīgu un fizisku savienošanos ar partneri. Tas dod  iespēju mīlestību, sapratni un kaislību uzturēt dzīvu katru dienu.

Autori nevairās runāt arī par negatīvajām jūtām – bailēm, satraukumu, greizsirdību, aizvainojumu –, kas bieži vien attiecībām neļauj uzplaukt. Viņi nemudina šīs jūtas  uzveikt vai apspiest, bet iesaka, kā tās gudri izmantot, lai attiecības uzlabotu.

Grāmata sola: tie, kas ieviesīs  dzīvē kaut vai dažas tajā minētās idejas, ne tikai atradīs katrs savu dvēseles radinieku, bet arī pratīs viņu nepazaudēt. Partneru interese vienam par otru neapsīks. Tā ar katru dienu kļūs dziļāka un attiecības – stabilākas.

        Dvēseļu saikne nav jāgaida; jūs to varat izveidot katrā sastapšanās reizē,      izdarot ikdienas izvēles.

                                                 Mali Epla, Džo Dans

 

No angļu valodas tulkojusi   Astrīda Vucāne