Grāmata

Kā māksla var mainīt dzīvi

ISBN kods:
9789984239026
Pievienots:
29.11.2022
Izdevējs:
Jāņa Rozes apgāds
Autors:
Sūzija Hodža
Vāki:
Mīkstie vāki
Lappušu skaits:
192

€ 12.84 (ar PVN)


Māksla uz mums iedarbojas citādi nekā vārdi. Tā var apgaismot, izaicināt, informēt, valdzināt, iepriecināt un dziedināt. Šajā grāmatā izlasīsiet, kā māksla var uzlabot noskaņojumu, nomierināt satrauktu prātu un mazināt trauksmi un spriedzi.

Mākslinieki jau tūkstošiem gadu ir savos darbos pauduši emocijas, idejas un stāstus. Šī grāmata palīdzēs šos vēstījumus “izlasīt”, lai varam bagātināt savu emocionālo dzīvi. Autore izraudzījusies vairāk nekā septiņdesmit māksliniekus, kuru veikums sniegs iespēju labāk pārvaldīt savas emocijas, paraudzīties uz tām no svaiga skatpunkta un pozitīvāk lūkoties uz pasauli. Māksla nudien var mainīt dzīvi.

Sūzija Hodža ir rakstniece, mākslas vēsturniece un māksliniece. Sarakstījusi vairāk nekā deviņdesmit grāmatas pieaugušajiem un bērniem.

No angļu valodas grāmatu tulkojusi Renāte Punka, kura latviskojusi vismaz divdesmit grāmatas par mākslas vēstures tēmām un atsevišķiem māksliniekiem, tostarp arī sērijas “Mākslas pamati” izdevumus un Metjū Vilsona grāmatu “Simbolu slepenā valoda”.