Grāmata

Kaitēkļi un slimības

ISBN kods:
9789934154584
Pievienots:
05.07.2021
Izdevējs:
Latvijas Mediji
Autors:
Anitra Lestlande
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
288

€ 16.08 (ar PVN)


Vasaras dārza problēmu grāmata, kurā vienkopus var atrast biežāk sastopamos dārza slimību un kaitēkļu aprakstus īsā formā ar fotogrāfijām gan kaitēklim, slimībai, gan arī tam, kā “nodarījums” izskatās uz auga. Viena nodaļa sagatavota arī par augu aizsardzības līdzekļu lietošanu. Pielikumā kaitēkļu un slimību alfabētiskais rādītājs ar latīniskajiem un latviskajiem nosaukumiem un norādēm, kurā lappusē grāmatā lasīt aprakstu.

Viena grāmata – viens palīgs dārza kopējam jautājumos par visa dārza kaitēkļiem un slimībām!

Līdz šim līdzīga satura grāmatas izdotas segmentēti atsevišķām dārza augu grupām – daiļdārzam, sakņu dārzam, augļukoku un ogu krūmu dārzam. Un interesentam ir jātur mājās bibliotēka ar literatūru, lai apzinātu visus iespējamos sava dārza augu postītājus.

Grāmata dalīta nodaļās.
- Daiļdārza slimības un kaitēkļi. Ietver arī dekoratīvos kokaugus, tostarp skuju kokus.
- Augļu dārza slimības un kaitēkļi. Pazīmes, kaitētājam raksturīgās īpašības (piemēram, kukaiņiem īsi par entimoloģiju) un ko darīt, lai palīdzētu augiem. Ietver kauleņus, sēkleņus, ogulājus, zemenes.
- Sakņu dārza slimības un kaitēkļi. Ietver viengadīgās un daudzgadīgās kultūras.
- Augu aizsardzības līdzekļiem veltīta nodaļa ar piesardzības norādījumiem, paskaidrojumiem šķīdumu sagatavošanai, lietošanai, uzglabāšanai un utilizēšanai.
- Receptes pašu gatavotiem līdzekļiem, ko atzīst arī zinātne.

Pielikumā kaitēkļu un slimību alfabētiskais rādītājs. Dārza augu sēnīšu un vīrusslimību pazīmes un apkarošana Laputis, blusiņas, ērces, kodes… padomi, kā cīnīties pret plašo kaitēkļu klāstu!

Droši jums un mājdzīvniekiem!