Grāmata

Kas vieno, kas šķir. Tā viš i

ISBN kods:
9789934203831
Pievienots:
09.01.2020
Izdevējs:
Jumava
Autors:
Ēriks Kūlis
Vāki:
Mīkstie vāki
Lappušu skaits:
161

€ 4.23 (ar PVN)


Grāmatā "Kas vieno, kas šķir. Tā viš i" ar apakšvirsrakstu “Liepājnieks maķenīt pasmaida arī par sevi” Ēriks Kūlis apkopojis humorīgus un arī mazāk jautrus notikumus no dzīves, kurus autoram stāstījuši aktieri, brīvmākslinieki un citi paziņas.

"Kādreiz ļoti populārā ansambļa ''Credo'' bundzinieks Verners Bokums: - Koncertējot Sibīrijā, kādā pilsētā pie Amūras upes, ansambļa dibinātājs un vadītājs Valdis Skujiņš iznāk uz skatuves un, redzot, ka zālē ir daudz skaistā dzimuma pārstāvju, iedvesmots sauc: ''Zdrastvuiķe ģevočki!''
Klausītājas un viņu pavadoņi aizrautīgi smejas. Tikai pēc koncerta noskaidrojas, ka vārds ''ģevočki'' nozīmē vēl nevainīgas meitenes. Valdim būtu bijis jāsaka ''ģevuški'', kas nozīmē meitenes vispār.

Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas bibliotekāre Agita Katkovska: - Strādājam, reģistrējot iepirktās grāmatas. Pēkšņi mana kolēģe Baiba Paškus nopīkstina telefona tastatūru un noprasa: ''Jūs esat kungs, kas vēlas dabīgo nāvi?'' Biju pārsteigta par Baibas tiešumu. Abas sēžam pie viena galda, un telefonā saklausu kunga atbildi: ''Kāda runa! Tik ilgi jau esmu to gaidījis!''


Liepājas teātra aktieris Ivars Krastiņš: — Bruno Saulīša romāna “Ošu gatve” dramatizējumā tēloju vācu feldfēbeli, kas ienāk zemnieka mājās ar šmeiseri rokās. Ieraugot pa nama durvīm iznākam Valdemāru Zandbergu, kas bija iejuties saimnieka lomā, uzsaucu: “Hände hoch, civilist!” Smīnot Zandbergs savā spēcīgajā, labi nostādītajā balsī iesaucas: “Čau, Krastiņ! Tu labi izskaties!”
Skatītāju pilnā zāle locījās smieklos.