Grāmata

Kāzu viesis. Es neļaušu tev aizmirst

ISBN kods:
9789934251153
Pievienots:
21.03.2024
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Ketrina Krofta
Vāki:
Cietie vāki

€ 14.50 (ar PVN)


Pa zeltainām pludmales smiltīm Emilija dodas pie sava pievilcīgā līgavaiņa Džeremija. Viņš stāv pie altāra kopā ar savu mazo meitiņu Leksiju. Emilija no sirds tic, ka šī diena ir jaunas dzīves sākums viņiem visiem. Tagad līdzās būs Džeremijs, un ēnas no viņas tumšās pagātnes vairs nekad neatgriezīsies.

Ceremonija ir īsa. Nu jau Emilija ir precēta sieva, viņa uzsmaida savam brīnišķīgajam vīram. Žēl tikai, ka nav neviena viņas tuvinieka. Abi viņas vecāki ir miruši.

Visi aplaudē, kad jaunlaulātie saskūpstās, Emilija pagriežas pret viesiem, un viņas sirds sastingst šausmās. Ir ieradies Kristians. Cilvēks, kurš var izpostīt visu, ko Emilija tik rūpīgi ir veidojusi.

Emilijai ir pilnīgi skaidrs, ka nedrīkst pieļaut, lai kāds uzzinātu, kas ir šis cilvēks. Nevienam nedrīkst izpaust to, kas Kristianam ir zināms par Emiliju.

Ir pagājis tik ilgs laiks. Kā gan Kristians viņu ir atradis? Uz ko Emilija būs gatava, lai apturētu cilvēku, kurš nekad neļaus viņai vienkārši aiziet?

KETRINA KROFTA ir trīspadsmit psiholoģisko trilleru autore. Viņas romāni ir pārdoti vairāk nekā miljons eksemplāros visā pasaulē. Latvijas lasītājiem autore ir pazīstama ar romāniem MEITENE BEZ PAGĀTNES un DIVKĀRŠAIS ZAUDĒJUMS. KETRINA KROFTA aizrauj, pārsteidz un biedē, pierādot, ka ne velti viņas romānus mīl un apbrīno katrs uzticamais lasītājs.