Grāmata

Klusējošā paciente

ISBN kods:
9789934083938
Pievienots:
04.12.2019
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Alekss Maiklīdess
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Alīša
Alīša Berensone raksta dienasgrāmatu, lai apliecinātu mīļotajam vīram, ka viņai viss ir kārtībā. Viņa nekādi nevēlētos Gabrielu satraukt vai sāpināt. Piepeši kādu vakaru atskan vairāki šāvieni un Alīša tiek atrasta līdzās nogalinātajam Gabrielam. Pēc tam viņa atsakās bilst kaut vārdu.

Teo
Psihoterapeits Teo Fābers ir pārliecināts, ka spēs profesionāli palīdzēt Alīšai, lai gan vairākiem kolēģiem iepriekš tas nav izdevies. Tiekoties ar Alīšu, Teo atklāj, ka sievietes klusēšanai, visticamāk, ir daudz nopietnāks iemesls, nekā pirmajā brīdī šķitis.
Bet vai Teo būs gatavs uzklausīt patiesību, ja Alīša beidzot pārtrauks klusēšanu?

“Viens no labākajiem trilleriem, ko šogad esmu lasījusi. Izcils sižeta un ritma līdzsvars, ko radījis lielisks sava aroda meistars.”
Kara Hantere, romāna “Kāds no savējiem” autore

Alekss Maiklīdess ir dzimis Kiprā grieķu-angļu ģimenē, studējis angļu valodu Kembridžā un ieguvis maģistra grādu scenāriju rakstīšanā Amerikas Filmu institūtā. “Klusējošā paciente” ir viņa debijas romāns, kura izdošanas tiesības ieguvuši vairāk nekā 43 valstu izdevēji. Pēc romāna motīviem top arī filma.

No angļu valodas tulkojusi Maija Opse.


“Klusējošā paciente” piezogas jums gluži kā biedējoša ēna vāji izgaismotā ielā. Alekss Maiklīdess ir radījis pilnīgi oriģinālu un aizraujošu psiholoģisku mistēriju – tik neierastu, tik unikālu, ka tā būtu pelnījusi kļūt par jauna žanra aizsācēju. Izlasīju to divos vakaros un izbaudīju ikkatru pārsteidzošo pavērsienu. Lappuses sakarsīs no jūsu pirkstu straujajiem pieskārieniem, tās pāršķirot. 
Deivids Baldači