Grāmata

Laiks ir slepkava

ISBN kods:
9789934077784
Pievienots:
04.02.2019
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Mišels Bisī
Tulkojums:
Agnese Kasparova
Vāki:
Cietie vāki

€ 13.07 (ar PVN)


2016. gada vasarā Klotilde pavada atvaļinājumu Korsikā kopā ar vīru un pusaudzi meitu. Šī ir pirmā reize, kad viņa atgriezusies uz salas pēc vecāku un brāļa bojāejas automašīnas avārijā, kas notika pirms divdesmit septiņiem gadiem. Arī viņa toreiz atradās mašīnā, taču brīnumainā kārtā izdzīvoja.
Atgriešanās Korsikā liek Klotildei atminēties pusaudzes gadus, un viņa atkal satiekas ar vecvecākiem – salā ietekmīgas korsikāņu ģimenes locekļiem. Bet tad viņa saņem vēstuli, kuru parakstījusi Palma, viņas māte, it kā sieviete vēl būtu dzīva. Pamazām atgriežas atmiņas, liekot Klotildei apšaubīt pagātnes notikumus, kaut gan viņa savām acīm bija redzējusi mirušos tuviniekus. Bet kurš gan cits varētu zināt vēstulē minētās detaļas?

Mišels Bisī, franču rakstnieks, latviešu lasītājiem ir pazīstams no romāniem “Meklējot Spāri” un “Melnās ūdensrozes”. Francijā viņš ir otrais visvairāk pārdoto grāmatu autors un saņēmis vairāk nekā sešpadsmit literārās godalgas. Kad M. Bisī neraksta romānus, viņš strādā par ģeogrāfijas profesoru Ruānas Universitātē.

No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.


No M. Bisī jaunās grāmatas “Laiks ir slepkava” burtiski vējo Korsikas smaržas un garšas... Tā ir aizraujoša un daudzslāņaina, un jūs to lasīsiet, ik pa brīdim aizturot elpu, līdz pat beidzamajam sižeta pavērsienam.
Le Magazine des Livres