Grāmata

Laimīgas laulības noslēpumi

ISBN kods:
9789984359670
Pievienots:
18.12.2019
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Ketija Kellija
Vāki:
Cietie vāki
Grāmata nav pārdošanā!

Jebkura ģimene zina, ka dzimšanas diena ir lielisks iemesls beidzot visiem satikties. Tomēr Breningenu klanam gaidāmās svinības drīzāk atgādina bumbu ar laika degli. Tā būs diena, kurā neviens vairs nespēs apvaldīt ilgi glabāto aizvainojumu un dusmas… Tā būs diena, kad katram būs jāierauga plaisas pašam savā šķietami laimīgajā dzīvē.

Besa cītīgi organizē gadsimta lielākās viesības, cerot saņemt jaunā vīra ģimenes atzinību… par spīti tam, ka viņa pirmo sievu visi dievināja un viņa meita no visas sirds ienīst Besu. Kādēļ ir tik grūti kļūt par savējo?

Džodžo kaitina itin viss – sevišķi pamāte Besa, kas grasās kļūt par aizstājēju viņas nelaiķa mātei, pēc kuras Džodžo joprojām ilgojas. Turklāt šķiet, ka Džodžo tā arī neizdosies pašai kļūt par māti… Vai viņas laulība izturēs šo pārbaudījumu?

Kari pavisam noteikti zina vienu – viņas dzīvē vīriešiem vairs nav vietas. Pēc tam, kad tika nežēlīgi pamesta altāra priekšā, Kari apņēmusies pilnībā ziedoties karjerai. Bet vai sirdij var pavēlēt?

Pasaulslavenās rakstnieces Ketijas Kellijas grāmatas ir izdotas miljonos eksemplāru. Šī autore iekarojusi lasītāju sirdi ar psiholoģiski niansētiem un dzīvesgudriem romāniem. Laimīgas laulības noslēpumi ir aizkustinošs stāsts par ģimeni, draudzību un ievainotu laulību. Šajā grāmatā caur smiekliem un asarām ikviens no mums ieraudzīs sevi un, kas zina, varbūt arī atradīs savu laimīgas laulības noslēpumu.