Grāmata

Latvijas dabas brīnumi

ISBN kods:
9789934156939
Pievienots:
18.12.2019
Izdevējs:
Latvijas Mediji
Autors:
Guntis Eniņš
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
336
Izmēri:
16,5 x 28,5 cm

€ 16.60 (ar PVN)


Bīstamas alas, gleznaini ieži, brīnumaini dižkoki un dižakmeņi. “Latvijas dabas brīnumi” ir Gunta Eniņa grāmatas “Nezināmā Latvija” (2015) nākamais cēliens – plaši apskatītas mazāk pazīstamas Latvijas dabas parādības: labirinti, “piramīdas”, jūrakmeņi, krusta koki, pilskalni, velna kalves... Autors ir leģendārs dabas atklājējs un dižvietu atbrīvotājs, viņa atmiņas veido autobiogrāfisku ceļojuma karti no Kurzemes līdz Latgalei, kas rādīs ceļu arī lasītājam.

"Guntis Eniņš ar šo grāmatu atkal liks mums apturēt dienas steigu, lai līdz ar viņu varam paraudzīties uz kādu Dieva radītās pasaules brīnumu un dārgumu, kas tālu nav jāmeklē, kas ir tepat mums blakus, tikai rūpju un alkatības gūzmā nenovērtēts. Ar katru savu grāmatu viņš mums atklāj Latviju kā pārsteigumu valsti.

Paldies autoram par to, ka viņš prot lasītājiem aizlienēt savu tīro bērna skatu uz tēvzemes vērtībām un aicina tās sargāt kā savu veselību. Es apbrīnoju un bezgala cienu autora misiju - arī tas ir Dieva brīnums, kas dāvāts Latvijai."

Jānis Streičs,

kinorežisors, LZA Goda loceklis