Grāmata

Laulību līgums

ISBN kods:
9789984358659
Pievienots:
26.04.2017
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Mišela Ričmonda
Vāki:
Cietie vāki

€ 6.72 (ar PVN)


Vai vēlaties dzīvot laimīgi?  - Protams!
Mūžīgi mūžos?  - Par ko ne?
Līdz nāve jūs šķirs? - ...?!

Līgumam piemita neizskaidrojams, magnētisks spēks,

kuram mēs nespējām un arī nevēlējāmies pretoties.

Mišela Ričmonda provocē un izaicina. Piedāvājot lasītājam ideālo laulības vidi, likumiski pamatotu veidu, kā ikvienu laulību padarīt
mūžam laimīgu, izpildot vien nedaudzas obligātas rekomendācijas. Lai šo izpildīšanu garantētu, nepieciešams zināms regulējums.
Kamēr abi laulātie godprātīgi veltīs viens otram un savām laulātu ļaužu kvalitātēm pienācīgo uzmanību, iespējams (tikai iespējams), nekādus soda punktus sev nesapelnīs... Taču, ja sapelnīs, vienmēr ir iespēja labot kļūdas un uzturēt laulību "līdz nāve jūs šķirs..."
Orveliski biedējoša vide, kurā katrs nākamais absurds vedina domāt,  - kā tas gadījies ar tik izglītotiem un pieredzējušiem ļaudīm, kā advokāte un psihoterapeits? Vai viņi nesajuta briesmas? Vai viņi izkulsies dzīvi?...

 

Elisa un Džeiks ir lielisks pāris. Viņa – talantīga juriste, kas virzās augšup pa karjeras kāpnēm, viņš – veiksmīgs psihoterapeits ar savu privātpraksi. Abi ir tikko apprecējušies un pilni cerību uz mīlestības caurstrāvotu kopdzīvi.

Kad kāds nesen iepazīts draugs Elisai un Džeikam pasniedz kāzu dāvanu – laulību līgumu –, viņi to uztver kā zīmi, kas apstiprina abu lēmuma nopietnību. Būdami gana azartiski pēc dabas un neprātīgi iemīlējušies viens otrā, viņi, ilgi nedomājot, līgumu paraksta. Galu galā – dokumentā ierakstītie nosacījumi šķiet atbilstoši ideālai laulībai. Vienmēr paceliet klausuli, kad zvana jūsu laulātais. Dodieties ceļojumos kopā ar mīļoto. Ik pa laikam pasniedziet viens otram dāvanas... Nekad nevienam nestāstiet par šo līgumu.

Un vārdi līdz nāve jūs šķirs iegūst jaunu nozīmi… 

 

Mišela Ričmonda savā spožajā psiholoģiskajā trillerī aukstasinīgi preparē modernās laulības vistumšākos nostūrus. Vai mūžīga mīlestība ir iespējama? Cik tālu cilvēks ir gatavs iet, lai to īstenotu?

 

Laulību līgums tulkots 28 valodās, un literatūrkritiķi šo romānu jau tagad nodēvējuši par gada atklājumu. Grāmatas panākumi ir iespaidīgi, tās ekranizēšanas tiesības nekavējoties iegādājusies kompānija 20th Centurie Fox.

 

Burvīgs psiholoģiskais trilleris! Grodi savīts, tomēr viegli lasāms.

J P Delaney, romāna Mikimoto pērles autors

 

Ričmonda ir talantīga stāstniece. Laulību līgums pat bez atraktīviem trikiem ierauj kā atvarā, liekot lasīt cauru nakti līdz pēdējai lappusei.

Liza Angere, trilleru rakstniece

 

Pārliecinoši saistošs darbs! Nelielas nodevas laulības stiprināšanai nevar traucēt, vai ne? Līdz vienubrīd jūs apšaubāt visu, ko zināt par veiksmīgu laulību…

Liza Gārdnere, rakstniece

 

Romāns šokē, biedē un liek domāt.

Dīns Kūncs, autors