Grāmata

Ļaunestība

ISBN kods:
9789934553424
Pievienots:
02.12.2020
Izdevējs:
Prometejs
Autors:
V.E. Švāba
Vāki:
Cietie vāki

€ 11.47 (ar PVN)


Viktors un Elijs ir istabas biedri koledžā, ar spīdošu prātu apveltīti, augstprātīgi un vientuļi puiši, kuri viens otrā novērtē prāta asumu un ambīcijas. Pēdējā kursā viņu kopīgie pētījumi par adrenalīnu, tuvās nāves pieredzi un šķietami pārdabiskiem atgadījumiem paver intriģējošu iespēju – noteiktos apstākļos cilvēks var iegūt neparastas spējas. Taču, kad kursa darba teorija pārtop praksē, sekas ir šausminošas.

Pēc desmit gadiem Viktors izbēg no cietuma, apņēmies atrast veco draugu – nu jau naidnieku. Tikmēr Elijs noteicis sev uzdevumu – izskaust visus pārējos, kuri iemantojuši pārdabiskas spējas. Bruņojušies ar drausmīgu varu un nodevības un zaudējuma atmiņu uzkurināti, šie sīvākie ienaidnieki nostājas uz atriebes ceļa – bet kurš beigu beigās paliks dzīvs?

 

V. E. Švāba ir uzbūrusi pasauli, kas apvieno spilgto grafisko noveļu varoņstāstu un drūmo film noir žanra stilistiku. Pasauli, kurā pārdabisku spēju iegūšana automātiski nepadara cilvēku par varoni un tiek apšaubīta varoņa misijas būtība.

Viktorija Švāba (V. E. Švāba) ir populāra jauniešu auditorijai domātu fantāzijas romānu autore, vairākas viņas grāmatas ir nonākušas New York Times bestselleru sarakstos. Švābas romāni ir tulkoti vairāk nekā divdesmit pasaules valodās. “Ļaunestība” ir viņas pirmā pieaugušo auditorijai domātā grāmata