Grāmata

Ļaunuma puķes

ISBN kods:
9789984359861
Pievienots:
14.08.2020
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Keita Kvinna
Vāki:
Cietie vāki

€ 8.40 (ar PVN)


Amerikas koledžas studente Šarlī Senklēra vēlas uzturēšanos Eiropā izmantot, lai atrastu māsīcu Rozu, kas ir pazudusi bez vēsts. Londoniete Evlina Gārdinere Pirmā pasaules kara laikā piepildīja savu karstāko vēlēšanos un palīdzēja savai valstij – bija angļu spiedze okupētās Francijas teritorijā – un tagad mokās sirdsapziņas pārmetumos par mūža garumā pieļautajām kļūdām.

Pirmā abu tikšanās neizvēršas laipna, bet nākamajā rītā tiek pieņemts lēmums – Šarlī un Eva, kā arī viņas izdarīgais un valdzinošais palīgs Finns Kilgors dosies uz Franciju. Sākas piedzīvojumiem, humora un romantikas dzirkstīm un skaudriem notikumiem piepildīts ceļojums, kura neatņemama sastāvdaļa ir Šarla Bodlēra dzeja. Pamazām šķetinās atmiņu kamols, atklājot apņēmīgu, nelokāmu un nesalaužamu sieviešu lomu vēsturē.

Keita Kvinna ir New York Times un USA Today vēsturiskā žanra bestselleru autore, kuras darbi izdoti neskaitāmos eksemplāros visā pasaulē. Viņas jaunākajā grāmatā Ļaunuma puķes abi pasaules kari ir fons, lai aizraujošā spriedzes stāstā mēs uzzinātu par spiedžu organizāciju, kas reāli pastāvējusi Francijā, un cilvēcisku izvēli, kad jāizraugās turpmākais ceļš. Romāna gaitā atspoguļojas arī mūžsenā patiesība par to, ka biedriskums, draudzība un mīlestība ir svarīgākās vērtības jebkuros apstākļos un var uzplaukt pavisam negaidīti.