Grāmata

Maigā miega grāmata

ISBN kods:
9789934887383
Pievienots:
28.06.2022
Izdevējs:
Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Vāki:
Mīkstie vāki
Lappušu skaits:
272

€ 12.92 (ar PVN)


Pirmie pieci gadi bērna audzināšanā mēdz būt satraukuma un raižu pilni, bet lielākajai daļai vecāku neviena cita problēma nešķiet tik nozīmīga kā miega trūkums. Nereti vecākiem, cenšoties balansēt starp vēlmi izgulēties, sabiedrības gaidām un bērna vajadzībām, miega jautājums pārvēršas par cīņu, kurā diemžēl kāds vienmēr paliek zaudētājos. Taču tam tā nevajadzētu būt.

“Maigā miega grāmata” piedāvā uzticamus, pierādījumos balstītus padomus, kā iejūtīgi risināt izplatītas miega problēmas, tostarp biežu mošanos, nakts šausmas un čurāšanu gultā, kā arī praktiskus ieteikumus, kas pielāgoti katram bērna attīstības posmam.

Sāra Okvela-Smita ir četru bērnu mamma un augsti novērtēta bērnu audzināšanas grāmatu autore no Lielbritānijas. Savos darbos viņa īpaši pievēršas psiholoģijai, iejūtīgām bērnu audzināšanas praksēm un piesaistes teorijai, padziļināti interesējoties par bērnu miegu. Viņa sarakstītās bērnu audzināšanas grāmatas ir tulkotas vairāk nekā 30 valodās.

“Beidzot grāmata par iejūtīgu miega praksi latviski!
Autore cilvēcīgi skaidro un normalizē vienkāršas, bet mūsdienās bieži piemirstas lietas. Esmu droša, ka grāmata vairos izpratni par normālu un veselīgu bērnu miegu, jo tā sniedz gan atbildes uz galvenajiem vecāku jautājumiem par mazuļu miegu, gan, kas ir ne mazāk svarīgi, sirdsmieru. Šai grāmatai noteikti ir jānonāk katras ģimenes gaidību pūriņā!”
Elīna Ivanova
ārste, bloga veseliemberniem.lv autore