Grāmata

Medījums

ISBN kods:
9789934206689
Pievienots:
08.04.2024
Izdevējs:
Jumava
Autors:
Luīze Boije af Jennesa
Vāki:
Mīkstie vāki
Lappušu skaits:
424

€ 18.90 (ar PVN)


Pretošanās triloģijas otrā daļa turpina stāstu par jaunu sievieti, kura viena pati cīnās pret anonīmajiem korupcijas un varas spē­kiem. Pēc pagājušā rudens dīvainajiem notikumiem Sāra mēģina atgūt ­normālu dzīvi. Sāra ir atklājusi, ka viņas tēvs ir veicis pārāk daudz ­pētījumu par dažiem Zviedrijas pēdējā laika neskaidrajiem jautājumiem, un jaunā sieviete baidās, ka viņai un viņas ģimenei var draudēt briesmas.
Pēc tēva mīklainās nāves dzīvei tomēr ir jāturpinās, un Sāra pārceļas no Erebrū uz Stokholmu, kur sameklē dzīvokli un arī darbu. Pateicoties kontaktiem, ko viņa panākusi iepriekš, strādājot sabiedrisko attiecību aģentūrā, Sāra iegūst praktikantes vietu kādā sla­venā uzņēmumu konsultēšanas firmā. Šķiet, ka jaunās sievietes dzīve sāk nokārtoties, bet naktī pirms darba sākuma Sāru pamodina kāda biedējoša balss, kas sauc viņas vārdu. Nopietnās briesmas, no kurām Sāra baidās, var būt pielavījušās daudz tuvāk, nekā viņai bija aizdomas. Diemžēl tās traģiski izmaina ne vien Sāras pašas, bet arī viņas māsas Līnas un mātes dzīvi.
Tāpat kā pretošanās triloģijas pirmajā daļā “Latvānis”, tā arī otrajā grāmatā “Medījums” autore Luīze Boije af Jennesa lasītāju iepin ­tādos šausminošos noslēpumainības un spriedzes valgos, no kuriem izdodas atbrīvoties tikai tad, kad ir aizvērta grāmatas pēdējā lappuse.