Grāmata

Medus garša

ISBN kods:
9789984358086
Pievienots:
04.11.2015
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Santa Montefjore
Vāki:
Cietie vāki

€ 7.15 (ar PVN)


Likteņa skarta ģimene, mīlestība cauri laiku lokiem, stāsts, kas aizkustinās ikvienu sirdi…

Dorseta, 1932. gads.

Greisa ir uzaugusi skaistā lauku apvidū. Būdama bitenieka vienīgā meita, viņa ir droša par nākotni. Saulainās cerības izjauc negaidītu notikumu ēna pār Greisas ģimenes pavardu.
Masačūsetsa, 1973. gads.

Greisas skaistā un kaprīzā meita Triksija Valentaina ir iemīlējusies. Džespers ir nevaldāms romantiķis un dzied grupā, kurai tiek prognozēti lieli panākumi. Tad notiek nelaime, un viņš ir spiests doties mājup uz Angliju, apsolot kādu dienu atgriezties pēc Triksijas, ja vien viņa to sagaidīs…

Noslēpums saista mātes un meitas zaudēto mīlestību. Lai atrastu meklēto, viņām ir jāieskatās acīs pagātnei un jāatšķetina gadiem ilgi vītais melu tīmeklis…

 Pasaulslavenā rakstniece Santa Montefjore ir īsta lirikas karaliene.Autorevaldzinoši pludina vairākās paaudzēs savijušos dzīves pavedienus. Autores romānus arvien raksturo mīlestība, cilvēciskās šaubas, attiecību samezglojumi un visdziļākās ilgas, kas liek aizrautīgi lasīt romānu līdz pat grāmatas pēdējai lappusei, līdzīgi kā romānos Sirdspuksti tālumā, Mīlestības nošu raksti un Bākas noslēpums.

 Neviens neraksta episkās sāgas tik izjusti kā to dara Santa Montefjore. Visu, ko viņa raksta, viņa raksta no visas sirds.

Jojo Mojes

 Favorītautore, kas veiksmīgi rāda dažādos kontinentos dzīvojošās ģimenes, kuras vieno paaudžu paaudzēs savītās mīlestības saites.

Times