Grāmata

Mīlestības aizvējā

ISBN kods:
9789984359946
Pievienots:
21.10.2020
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Santa Montefjore
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
480

€ 12.99 (ar PVN)


Merigolda vienmēr ir gādājusi par citiem – aprūpējusi savus tuviniekus, vadījusi piemājas veikaliņu un bijusi sabiedrības dvēsele. Uzzinot, ka pamazām sāk zaudēt atmiņu, Merigolda krīt izmisumā. Vai tiešām viņa aizmirsīs itin visu? Savas meitas, māti un mīļoto vīru? Tomēr Merigoldas ģimene negrasās padoties un apņemas viņu atbalstīt ik uz soļa. Arī Merigoldas draugi un kaimiņi ir gatavi jebkurā brīdī sniegt palīdzīgu roku.

Apkārtējo bezgalīgās mīlestības iekļauta, Merigolda saprot, ka patiesībā ir laimīga un ka ikviens viņas dzīves mirklis bijis ārkārtīgi vērtīgs, pat ja izkritis no atmiņu mozaīkas.

Santa Montefjore tiek dēvēta par romānu karalieni. Viņas darbi ir tulkoti vairāk nekā 25 valodās un pārdoti vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru. Montefjore ir autore triloģijai par Deverilu dzimtu, romānam Greisijas kārdinājums un daudzām citām pasaulslavenām grāmatām. Rakstnieces jaunākais darbs Mīlestības aizvējā ir aizkustinošs stāsts par sievieti, kurai jāzaudē pats dārgākais – sava atmiņa. Tas ir arī stāsts par stipru ģimeni un mīlestības mierinošo spēku, kas parāda, ka mūsu dvēseles kodols paliek nemainīgs – par spīti visam.

Neviens nespēj līdzināties Santai Montefjorei. Visu, ko raksta, viņa raksta no sirds.

Džodžo Moja

Sirdssilts romāns, kurā smags temats aprakstīts ārkārtīgi maigi un iejūtīgi. Sagatavojiet kabatlakatiņus!

Choice Magazine

Šī emocionālā ģimenes drāma aizkustinās katru, kurš reiz ir mīlējis.