Grāmata

Ne tagad, ne vēlāk - nekad!

ISBN kods:
9789934600913
Pievienots:
09.12.2021
Izdevējs:
Ezerrozes grāmatas
Autors:
Elga Kairiša
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
498
Grāmata nav pārdošanā!

Romāns, kas balstīts uz patiesiem notikumiem.


Katrs cilvēks ir vērtība. Katra cilvēka dzīve ir vērtība. Arī tad, ja ārēji tā šķiet parasta, pat pelēka un vienmuļa, ir vērts ieskatīties dziļāk, lai pamanītu to īpašo, kas jebkuru personību dara unikālu. Ikviena cilvēka dzīve ir pieausta ar ceļiem krustu šķērsu, un viņš pa tiem iet, gan maldīdamies, gan nonākot strupceļā, gan uzskrienot taisni virsū vilku midzenim. Izsekojot kāda gaitām viņa dzīves ceļu labirintos, mēs varam iepazīt cilvēka dvēseles spēku, no senčiem mantoto gudrību un intuīcijas nozīmi, kas ļauj daudzo maldu taku tīklā tomēr atrast pareizo vai vismaz ērtāko un drošāko ceļu, kas aizved, ja ne komfortā, tad vismaz stabilitātē un gaismā.
 

  *    *   *
 

"Vai var dzīvot pilnīgā neziņā, ka vienīgais, kam nav noslēpumu, esi tu pats?

Kādas sievietes dzīvē parasti un ikdienišķi notikumi lēnām kāpj dinamiskā secībā, līdz negaidīts pavērsiens apgriež dzīvi kājām gaisā, nolīdzinot to līdz pašiem pamatiem.

Kā likums, svarīgiem atklājumiem vienmēr ir tieksme nokavēties vai atnākt par vēlu, tāpēc ir lietas, kuras vairs nekādi nesanāks ne saprast, ne pieņemt, ar tām nāksies vienkārši sadzīvot..."  / Elga Kairiša /