Grāmata

Nepakļāvīgā imperatore Elizabete

ISBN kods:
9789984358208
Pievienots:
05.05.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Elisone Pataki
Vāki:
Cietie vāki

€ 5.95 (ar PVN)


1853. gadā Hābsburgi ir ietekmīgākā valdnieku dinastija. Franča Jozefa impērija stiepjas no Austrijas līdz Krievijai un no Vācijas līdz Itālijai. Viņš ir jauns un gatavs precēties.

Piecpadsmit gadus vecā Bavārijas hercogiene Elizabete, dēvēta par Sisi, kopā ar vecāko māsu – jaunā imperatora saderināto – brauc uz Austriju. Drīz pēc ierašanās Sisi nonāk negaidītas dilemmas priekšā, jo ir iemīlējusies māsas līgavainī. Franci Jozefu ir savaldzinājis Sisi vientiesīgais šarms, enerģijas pilnais gars un skaistums, kam nav līdzinieku. Viņš atsauc saderināšanos un paziņo, ka vēlas precēties ar Sisi...

 

Elisone Pataki ir kritiķu slavētā New York Times vēsturisko bestselleru autore, ar izcilību beigusi Jeila universitāti. Elisone Pataki ir bijušā Ņujorkas štata gubernatora Džordža Elmera Pataki meita. Autores ģimene ir cēlusies no Ungārijas, un tas pamudināja viņu uzrakstīt grāmatu par Bavārijas Elizabeti.

 

 

Ārkārtīgi ievelkoši par noslēpumainas, inteliģentas un satriecoši skaistas valdnieces dzīvi Eiropas galmā.

Mišela Morena, bestsellera Madame Tiso autore

 

Gudri uzrakstīta, interesanta, pilna ar nodevību, intrigām un mīlestību – šis romāns neatlaida manu uzmanību līdz pēdējai lappusei.

Lī Vudrafa, New York Times bestselleru autore

 

Romāns ir kā niansēts, spilgts ceļojums uz Austriju. Brīnišķīgs, meistarīgi uzrakstīts stāsts, kurā netrūkst vēsturisku detaļu un politisku intrigu.

Publishers Weekly