Grāmata

Pa vidu. Starp bērnību un pieaugšanu

ISBN kods:
9789934914218
Pievienots:
02.01.2023
Izdevējs:
Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Autors:
Sāra Okvela-Smita
Vāki:
Mīkstie vāki
Lappušu skaits:
240

€ 16.00 (ar PVN)


Bērnības starpposms no 8 līdz 13 gadiem jeb mazo pusaudžu gadi, kā to mēdz dēvēt, ir vienreizējs attīstības periods, kuram bieži netiek pievērsta uzmanība. Vai tiešām šie starpposma gadi – astoņi līdz trīspadsmit – neatstāj nekādas sekas vai arī tajos nekas nenotiek?
Gluži pretēji – šis ir viens no attīstības ziņā visaktīvākajiem posmiem, turklāt daudziem vecākiem arī visizaicinošākais. Mazā pusaudža audzināšana bieži vien var radīt izjūtu, ka vecāku lomā jūs atkal esat iesācēji. Liekas, ka bērns, kuru jūs tik labi pazināt, ļoti ātri mainās, un svārstības var novērot gandrīz katru dienu.

Šīs grāmatas mērķis ir aizpildīt informācijas trūkumu par šo vecumposmu – tā ir jūsu rokasgrāmata, kopā ar savu bērnu šķērsojot tiltu no bērnības uz pusaudžu gadiem. Sākot ar fizisko attīstību, ķermeņa pārmaiņām un izmaiņām uzvedībā, beidzot ar ekrānu lietošanu un veselīgu attiecību veidošanu – Sāra Okvela-Smita apskata biežāk sastopamos izaicinājumus, kā arī piedāvā iejūtīgus un praktiskus ieteikumus dažādu grūtību pārvarēšanai.

Sāra Okvela-Smita ir četru bērnu mamma un augsti novērtēta bērnu audzināšanas grāmatu autore no Lielbritānijas. Savos darbos viņa īpaši pievēršas psiholoģijai, iejūtīgām bērnu audzināšanas praksēm un piesaistes teorijai. Viņa sarakstītās bērnu audzināšanas grāmatas ir tulkotas vairāk nekā 30 valodās.

“Manā pieredzē gandrīz visi jauno klientu vecāki vēlas dzirdēt padomu un mierinājumu par savu pusaudžu attīstību un uzvedību. Beidzot ir grāmata, ko varēšu ieteikt vecākiem! Vienkārši un saprotami autore palīdz lasītājam iekāpt mazo pusaudžu kurpēs un labāk izprast viņu uzvedību.”

Emīls Ūdris, psihologs