Grāmata

Pēdējā jūdze

ISBN kods:
9789984358383
Pievienots:
04.11.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Deivids Baldači
Vāki:
Cietie vāki

€ 7.40 (ar PVN)


Melvins Marss reiz bija talantīgs futbolists, kuram tika paredzēta galvu reibinoša karjera, pasaules slava, miljoni bankas kontā... Tagad viņš gatavojas saņemt augstāko soda mēru – nāvējošu injekciju. Pēdējā brīdī nāvessoda izpilde tiek apturēta – Marsa izdarītajos noziegumos atzinies kāds cits ieslodzītais. Izmeklētājiem jāatbild uz ļoti sarežģītiem jautājumiem. Vai tiešām Marss ir nepatiesi apsūdzēts un ASV tiesu sistēmas dēļ nevainīgiem cilvēkiem cietumā jāpavada gadu desmiti? Bet varbūt negaidītais pavērsiens ir tikai meistarīgi iestudēta izrāde?

Šo rēbusu atrisināt uzņemas Eimoss Dekers – ar fenomenālu atmiņu un antisociālu raksturu apveltīts detektīvs, kurš patiesību vērtē augstāk nekā pieklājību. Ar viņa gādību pie lietas izmeklēšanas ķeras īpašā FIB vienība, pat nenojaušot, cik smagas sviras tiks iekustinātas šī nežēlīgā, bet šķietami banālā nozieguma cēloņu meklējumos.

Latvijā izdotais autora romāns Džekpots jau tūlīt pēc iznākšanas grāmatnīcās kļuva par vienu no pirktākajām grāmatām.

Daudzu New York Times bestselleru autors Deivids Baldači neapšaubāmi ir viens no spēcīgākajiem trilleru rakstniekiem mūsdienās. Autora romāni tulkoti 45 valodās un izdoti vairāk nekā 80 valstīs. Baldači ir panākumiem bagāts autors, kā arī jurists un filantrops, viņš dibinājis privātu fondu cīņai ar analfabētismu Wish You Well.

Satraucoši un izglītojoši! Kā vienmēr, Baldači darbība ir strauja un mežonīga. Pēdējā jūdze ir kaut kas vairāk par ierastu trilleri.

Associated Press

Eimoss Dekers ir viens no iecienītākajiem varoņiem Baldači trilleru pasaulē.

BookReporter.com

Pārliecinoši samezglots sižets sniedz emocionālu rezonansi. Grāmatas beigās autors pārsteidz ar izkoptu virtuozitāti, sagriežot notikumu plūsmu negaidītā virzienā.

Library Journal