Grāmata

Pēdējais piliens (lugas)

ISBN kods:
9789934301056
Pievienots:
30.03.2023
Izdevējs:
Ezerrozes grāmatas
Autors:
Laima Poga
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
205

€ 10.25 (ar PVN)Krājumā “Pēdējais piliens” ir iekļautas 10 dažādu žanru lugas jauniešu un pieaugušo auditorijām.
Piliens kā vismazākais šķidruma daudzums simbolizē iztukšotu vai pārpildītu trauku, kam ir spējas savlaicīgi brīdināt, ka cilvēka enerģijas un pacietības mērs ir izsmelts. Jāatzīst, ka katrs planētas iedzīvotājs ir kā sīks, bet nozīmīgs “piliens” plašajā mūsdienu civilizācijas kopainā. Progresam attīstoties, vitāli svarīgi ir, lai cilvēki personības un savstarpējo attiecību pilnveidošanās procesā apjaustu seno patiesību, ka IEDOT OTRAM SPĒS TIKAI TAD, KAD PATS BŪS IEMĀCĪJIES SEVI KOPT UN PILNVEIDOT.
Krājumā iekļautie darbi veido tēlainu priekšstatu par lugas varoņu dzīves un savstarpējo attiecību sarežģījumiem. Personāžu raksturojumiem pārliecinoši ir izmantoti daudzpusīgie pozitīvo un negatīvo emociju aspekti, kas palīdz atspoguļot mūsdienu dzīves tendences dažādu paaudžu skatījumā.
Piedāvātās lugas ir kā vērtīgs instruments dzīves izziņas pilnveidošanā, liekot cilvēkam, kas atrodas sarežģītu problēmu krustcelēs, saprast, ka IKVIENAM IR TIESĪBAS BŪT MĪLĒTAM, ATZĪTAM, IEVĒROTAM.
Spraigas konfliktsituācijas un psiholoģiski piesātināti dialogi atspoguļo lugu varoņu jūtas, raksturus, vēlmes. Lasītājam un izrāžu apmeklētājam paveras plašas iespējas līdzpārdzīvot un prognozēt notikumu tālāko attīstību.
Lugu krājuma “Pēdējais piliens” uzdevums ir atgādināt, ka KATRS CILVĒKS IR KĀ SAREŽĢĪTI VEIDOTA PASAULE, KURAS IZPĒTEI IR NEPIECIEŠAMA PATIESA IEJŪTĪBA, TOLERANCE UN ATBILDĪBA.