Grāmata

Putekļu grāmata. Otrā daļa. Slepenā kopiena

ISBN kods:
9789934093357
Pievienots:
25.10.2021
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Filips Pulmans
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
752

€ 15.51 (ar PVN)


Ir pagājuši divdesmit gadi kopš grāmatā “Putekļu grāmata. La Belle Sauvage” attēlotajiem notikumiem.

Durvis uz citām pasaulēm – katrā ziņā tā pagaidām šķiet – ir slēgtas, Lira Sudrabmēle vairs nav bērns, bet jauna sieviete, kura mācās Oksfordā Svētās Sofijas koledžā, tomēr ap viņu atkal negaidot savijas intrigas.

Liras dēmons Panteleimons kļūst par nežēlīgas slepkavības aculiecinieku, un mirstošais vīrietis uztic viņam noslēpumu, kas atbalso Liras un Panteleimona pagātnes notikumus.

Jo dziļāk Lira iesaistās neizprotamos un bīstamos notikumos un jo vairāk atsvešinās no sava dēmona, jo rūpīgāk viņai jāizvērtē viss dzīvē pieredzētais. Lira un Panteleimons dodas tālu ārpus Oksfordas robežām – pāri Eiropai uz Levanti, meklējo dēmonu apsēsto pilsētu un tuksnesi, kurā rodama patiesība par Putekļiem.

Briesmas, kurām viņiem jāstājas pretī, liks apšaubīt gan līdzšinējo skatījumu uz pasauli un apkārtējiem, gan pašiem sevi…

“Triloģijas “Putekļu grāmata” otrā daļa “Slepenā kopiena” ir nepārspējama atgriešanās Liras pasaulē, kas pilna ar maģiju, ar dažādu tautu folkloras tēlainību, ar fantāziju, uz kādu spējīgs vienīgi Filips Pulmans.”
Hypable

No angļu valodas tulkojusi Santa Brauča