Grāmata

Sejas atdzimšana jeb parasts brīnums

ISBN kods:
9789984782874
Pievienots:
08.01.2015
Izdevējs:
Vieda
Autors:
Natālija Osmiņina
Vāki:
Mīkstie vāki

€ 3.92 (ar PVN)


Grāmatas autore Natālija Osmiņina ir bioinžiniere un vairāk nekā divdesmit gadus pēta cilvēka novecošanās iemeslus, meklējot veidus to aizkavēt. Viņai tas ir izdevies, un viņa labprāt dalās ar savām zināšanām.
Grāmatā “Sejas atdzimšana jeb parasts brīnums. Jaunības atjaunošanas teorija un prakse” autore lasītājus ved aizraujošā ceļojumā uz sejas pasauli, kas atrodas zem ādas. Paverot ādas seguma kosmētisko priekškaru, Natālija Osmiņina ved pa Ceļu, kas ļauj apzināt patiesos sejas deformācijas un novecošanās iemeslus.
Natālija Osmiņina atklāj, jūsu sejas un ķermeņa estētika vistiešākā veidā ir atkarīga ne no ādas, bet no cilvēka kaulu un muskuļu sistēmas balansa un veselības.
MioEstētikas metode, kas izklāstīta šajā grāmatā, ir loģiska un saprotama, jo tās pamatā ir Parasts Brīnums – lielais mūsu organisma brīnums, tā spējas reģenerēties un pašatjaunoties. Tādēļ MioEstētikas paņēmieni, kuru pamatā ir šo likumu zināšanas, sniedz fantastisku atjaunināšanās efektu – sejas vaibstos atgriežas jaunība un skaistums, kakls kļūst tvirts, āda – vesela.
Kad jūs sapratīsiet, kā ir veidota šī sistēma, jūs spēsiet apgūt sejas Atdzimšanas paņēmienus.
Būsim vienmēr jauni!