Grāmata

Skaistās drupas

ISBN kods:
9789934539046
Pievienots:
18.12.2015
Izdevējs:
Baiba Books
Autors:
Džess Volters
Vāki:
Cietie vāki

€ 3.99 (ar PVN)


Autors Džess Volters romānā Skaistās drupas atjautīgi risina vairākas sižeta līnijas. Ir Holivuda un sirdi plosošs filmas sižets par izdzīvošanu, upuriem un cilvēcību. Ir mazs zvejnieku ciematiņš Itālijā, kur laiks un dzīve tek garām un nenotiek nekas. Ir skaista, noslēpumaina un nevienam nezināma aktrise Dī, pļēgurs un Holivudas dižaktieris Bērtons, kaut kur attiecību daudzstūrī pavīd slavenā vīriešu siržu lauzēja Liza Teilore, ciniskais maita producents Dīns, gudra rudmate asistente. Ir naivs itāļu puisis un Otrā pasaules kara samocīts amerikānis, kurš katru gadu atgriežas pamestības krastā Itālijā un raksta romānu par karu…  divpadsmit lappuses garu. Un mežonīgi dzer.

Kas saista šos savādniekus, kādus līčločus met viņu dzīves, lai pēc daudziem gadiem, kad viņi paši jau nedaudz līdzinās skaistām drupām, atkal liktu satikties?

Šī grāmata jūs pārsteigs. Tā ir citāda, negaidītu pavērsienu pilna, taču joprojām par to pašu – par cilvēku kaislībām, nodevībām, mīlestību un dzīvi. Šoreiz – dižā Holivuda, kur kino vārdā viss ir svēts un vienlaikus nekas nav svēts…

432 lpp.