Grāmata

Svešinieks manās mājās

ISBN kods:
9789984358949
Pievienots:
21.02.2018
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Adele Pārksa
Vāki:
Cietie vāki

€ 8.40 (ar PVN)


Elisona dzīvo dzīvi, par kādu allaž ir sapņojusi. Sievietes laimes kodols ir viņas brīnišķīgā ģimene: gādīgais, mīlošais vīrs Džefs un abu dievinātā meita Ketrīna – talantīga, skaista, gudra... Elisona ik mirkli velta Ketrīnai: sieviete vēlas, lai meitai izdotos piepildīt visu, par ko viņa sapņo. Lai meitai – daļiņai no Elisonas – izdotos kļūt par lielisku cilvēku.

Kāda svešinieka zvans pie durvīm satricina Elisonas idillisko pasauli līdz pašiem pamatiem. Sievietei nākas pārvērtēt savu ģimenes dzīvi, vēl vairāk, viņai nākas pārvērtēt pašai sevi. Kā māti. Kā sievieti. Kā cilvēku.

Sirdi plosoša ģimenes drāma, kurā psiholoģiski niansēti skatītas visas cilvēcisko attiecību šķautnes.

Adeles Pārksas skatījums allaž ir dziļš un pārdomas raisošs. Autores uzmanības lokā ir sievietes jūtas, viņas ģimene un tās šķietami ikdienišķās, mazās lietas, par kurām aizdomājas vien tad, kad jau ir noticis nenovēršamais. Lieliska literatūra inteliģentām lasītājām.

Latvijā Adeles Pārksas romāni ir ļoti populāri sieviešu vidū, jo tie stāsta par svarīgāko – romantiku, mīlestību, sievietes laimi. Mūsdienīga romāna labākais paraugs.

Latviešu valodā izdoti arī:

Romantikas un sāpju pilnais romāns Brilles aklai mīlestībai, un dzīvesgudrais,  draudzīgais Ar mīlestību nepietiek.

 

Brīnišķīgs romāns!

Daily Mail

 

Uzmanību! Jūs nevarēsiet nolikt šo grāmatu malā!

Company

 

Pārksai izdevies radīt žilbinošu romānu!
Mirror