Grāmata

Tava nemirstīgā realitāte

Pievienots:
31.07.2020
Izdevējs:
Madris
Autors:
Gērijs R.Renārs
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
234

€ 8.47 (ar PVN)


Tava nemirstīgā realitāte ir aizraujošs un lietišķs ceļvedis, lai piedošanas procesā rastu mieru, veselību un laimi. Grāmatu var lasīt kā svētos rakstus, kuros rodami seni garīgi noslēpumi, tikai tā ir uzrakstīta mūsdienīgi un saprotami. Vienalga, vai esat jau studējuši Brīnuma kursu vai tikai tagad to sākat darīt, gandrīz katrā lappusē atradīsiet ko tādu, kas liks iesaukties: "Tik tiešām!" Es lūdzos, lai visi izlasītu šo grāmatu. (Dorīna Virtjū, grāmatu 101 eņģelis un Dievišķā maģija autore)
‍Šajā aizraujošajā grāmatā Gērijs R. Renārs un viņa divi augstāko apziņu sasniegušie garīgie skolotāji Artens un Pursaha māca, kā ikdienas dzīvē ieviest progresīvos garīgos principus. Tā nav teorija, bet gan dievišķā pieredze un ego izskaušana.
Tāpat kā Gērija pirmā grāmata Visuma pazušana, arī šis darbs balstās divos garīgajos postulātos - Toma evanģēlijā un Brīnumu kursā. Koncentrējoties uz jauno, unikālo kvantu piedošanas zīmolu un izprotot domu nozīmīgumu mūsdienīgā līmenī, dzimšanas un nāves cikls tiks pārtraukts.