Grāmata

Tētis uz pilnu slodzi

ISBN kods:
9789934293011
Pievienots:
26.06.2019
Izdevējs:
Latvijas Mediji
Autors:
Eve Hietamies
Vāki:
Cietie vāki

€ 11.47 (ar PVN)


Anti Pasenenam, gaidot sava pirmdzimtā ierašanos pasaulē, bija pilnīgi skaidrs ģimenes lomu sadalījums. Pija paliks mājās ar bērnu, bet viņš pēc atvaļinājuma atgriezīsies darbā. Tādēļ brīdī, kad, atdevusi zīdaini tēva rokās, sieviete iekāj taksometrā un pazūd nezināmā virzienā, Anti apjūk: "Kur lai tas vecis tiek pie tiem akmens laikmeta mātes gēniem, ja es jau no paša sākuma esmu radīts, lai medītu mamutus?"
Eves Hietamies romānā par Anti un viņa dēla Pāvo pirmajiem gadiem divu cilvēku ģimenē aizkustinošais savijas ar drosmīgo, komiskais ar skumjo, radot patiesi izjustu un izklaidējošu lasāmvielu. 

Eve Hietamies (1964) ir somu rakstniece, žurnāliste un scenāriju autore, lasītāju iemīļotās rakstnieces Lailas Hirvisāri meita. Autore sarakstījusi vairāk nekā desmit romānus, kā arī daudzu televīzijas seriālu scenārijus. Pēc grāmatas "Tētis uz pilnu slodzi" motīviem uzņemtā filma "Man and a Baby" 2017. gadā Ņujorkas Starptautiskajā Ziemeļvalstu kino festivālā saņēma apbalvojumu "Best Nordic Feature 2017". 

No somu valodas tulkojusi Lelde Rozite