Grāmata

Toskānas grāfiene

ISBN kods:
9789934310072
Pievienots:
10.05.2022
Izdevējs:
Zvaigzne ABC
Autors:
Dina Džeferisa
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
400

€ 14.00 (ar PVN)


Viens karš.
Divas sievietes.
Vai viņas spēs izglābt savus mīļos?

Ir 1943. gads. Grāfienes Sofijas de Korsi Toskānas muižas mierpilno gaisotni izjauc negaidīta vācu karavīru ierašanās. Vēlēdamās atbalstīt Sabiedroto spēkus, viņa slepenībā no sava vīra Lorenco ir piekritusi dot pajumti ievainotam angļu radistam, tādējādi apdraudot viņu visu dzīvības.
Kad pie Sofijas ierodas Maksīne, kura darbojas pretošanās kustībā, viņas noslēdz kādu vienošanos. Drošsirdīgā un neatkarīgā Maksīne savulaik sev ir solījusi nekad neiemīlēties, tomēr, sastopot glīto partizānu Marko, viņa saprot, ka šo solījumu pildīt nespēs... Pavisam drīz abas sievietes attopas ierautas bīstamā spēlē ar nacistiem. Vai viņas tiks atklātas? Vai viņām izdosies glābt savus mīļotos?

Dina Džeferisa, angļu rakstniece, ir dzimusi Malaizijā un pārcēlusies uz Angliju deviņu gadu vecumā, tomēr saglabājusi īpašas jūtas pret savas bērnības zemi un Āzijas kultūru, kas bieži atspoguļota viņas grāmatās. Latviešu valodā tulkoti arī viņas romāni “Tējas plantatora sieva”, “Safīra atraitne” un “Pazudusī māsa”.

No angļu valodas tulkojusi Alda Vāczemniece.