Grāmata

Trakā vasara

ISBN kods:
9789984359502
Pievienots:
23.07.2019
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Ketrina Eljota
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
464

€ 7.84 (ar PVN)


Flora neprātīgi mīl savu vīru.

Diemžēl viņš jau sen ir precējies ar citu...

Kad Floras bijušā vīra vecāki uzaicina viņu pavadīt vasaru idilliskajā Kornvolā, sieviete piekrīt. Galu galā, būtu tik brīnišķīgi nodoties gleznošanai un smeldzīgām atmiņām par pagātni. Par mīlestību, kas joprojām turpina klusi gruzdēt...

Tomēr iecerētās mierpilnās brīvdienas ievirzās pavisam trakulīgā gultnē. Darba dēļ Kornvolā palicis arī Floras bijušais vīrs Hugo ar savu jauno sievu, un neplānotā vizītē ieradies neciešamais ģimenes draugs Tomijs kopā ar savu kārtējo draudzeni. Pamazām vien Belingdonu mājas kļūst par sanošu bišu pūzni, kurā sen apslēptas kaislības gluži kā viesuļvētra satricina ikdienu un atklāj gadiem glabātus noslēpumus.

Ketrina Eljota jau ir apbūrusi miljoniem lasītāju visā pasaulē. Satikšanās ar šīs rakstnieces varoņiem arvien ir priecīgs notikums, jo viņa garantē – kopā pavadītais laiks būs smieklu, asaru un intriģējošu pavērsienu pilns. Eljotas romāns Trakā vasara ir spožs apliecinājums mīlestības un piedošanas spēkam. Tas ir gaišas cilvēcības caurstrāvots darbs, kas paliks sirdī vēl ilgi pēc tā izlasīšanas.

Ideāla vasaras lasāmviela! - Sofija Kinsela

Silti, smieklīgi un sirsnīgi! - Ketija Kellija

Šī grāmata atjauno ticību mīlestībai. - Goodreads

Brīnišķīgs stāsts par ģimeni, mīlestību un noslēpumiem. - Millija Džonsone