Grāmata

Turi mani cieši līdzās

ISBN kods:
9789934639012
Pievienots:
06.04.2024
Izdevējs:
Helios
Autors:
Sjū Džonsone
Vāki:
Mīkstie vāki

€ 15.28 (ar PVN)

Cena privātpersonām: € 19.35


Vai meklējat veidus, kā bagātināt veselīgas attiecības? Vai varbūt vēlaties atdzīvināt nogurušas attiecības vai glābt tādas, kas jau pavisam aizgājušas neceļos?

Mēs visi vēlamies mīlestību, atbalstu un biedriskumu mūža garumā. Taču dažkārt mums ir nepieciešama palīdzīga roka. Grāmatā Turi mani cieši līdzās. Septiņas sarunas mīlestības pilnai dzīvei mūža garumā emocionāli fokusētās pāru terapijas izstrādātāja Dr. Džonsone dalās ar savu revolucionāro un ārkārtīgi veiksmīgo programmu spēcīgāku un drošāku attiecību izveidei.

Turi mani cieši līdzās vēstījums ir vienkāršs: aizmirstiet par jums dotajiem padomiem mācīties efektīvāk strīdēties, analizēt savu agrīno bērnību, veikt grandiozus, romantiskus žestus vai eksperimentēt ar jaunām seksuālām pozām. Tā vietā izprotiet un atzīstiet attiecību emocionālos pamatus – faktu, ka esat emocionāli piesaistīts savam dzīvesbiedram un atkarīgs no viņa, līdzīgi kā bērns ir atkarīgs no vecākiem. Jo bērnam ir vajadzīgas vecāku rūpes, mierinājums un aizsardzība.

Dr. Džonsone māca, ka veids, kā uzlabot vai saglabāt attiecības, ir palikt atvērtam, emocionāli pieskaņotam un atsaucīgam pret partneri, kā arī atjaunot savstarpējo emocionālo saikni.

Balstoties uz šīm atziņām, viņa koncentrējas uz izšķirošajiem attiecību brīžiem un izmanto tos kā pavērsiena punktus septiņām dziedinošām sarunām, tostarp dēmonisko dialogu atpazīšanai, jūtīgo vietu atrašanai, grūto mirkļu analīzei, ievainojumu piedošanai, mīlestības saglabāšanai. Šīs sarunas sniedz ieskatu jūsu attiecību noteicošajos brīžos un palīdz tos izmainīt tā, lai veidotos droša un ilgstoša savstarpējā saikne.

Liekot lietā Dr. Sjū Džonsones piemērus no terapeitiskās prakses, padomus un praktiskos vingrinājumus, jūs uzzināsiet, kā kopt, aizsargāt un attīstīt savas attiecības, nodrošinot mīlestību mūža garumā