Grāmata

Vēlos būt tev līdzās

ISBN kods:
9789984358239
Pievienots:
07.03.2016
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Ketrina Eljota
Vāki:
Cietie vāki

€ 6.72 (ar PVN)


Dažkārt ir nepieciešams atkāpties no savas dzīves,

lai to varētu pa īstam ieraudzīt

 

Negaidīts atgadījums lidmašīnā Florai un Džeimsam sniedz iespēju pavadīt atvaļinājumu Francijas dienvidos. Mēnesis saulainajā Provansā izklausās pēc idilles ne tikai viņiem, bet arī abu ģimenei un draugiem. Šķiet, laimei neko vairāk nevajag – bagātīgas maltītes, izmeklēts vīns, pastaigas lavandu laukos un pilnīga aizmiršanās... Tomēr šis atvaļinājums izvēršas par daudz ko vairāk – ierodas nelūgti ciemiņi, uzplaukst aizliegtas jūtas, un atklājas rūpīgi slēpti noslēpumi... Vasarnieku dzīve mainās uz visiem laikiem – ikvienam ir pienācis laiks uzplēst savas dvēseles rētas, lai tās beidzot dziedētu.

 

Ketrinas Eljotas romānus ar nepacietību gaida, vēl pirms tie nonāk grāmatnīcu plauktos. Asprātīgo un dzīvesgudro varoņu gaitām aizrautīgi seko lasītājas visos kontinentos. Latvijā Ketrina Eljota jau ir kļuvusi par ikonu sieviešu literatūras bagātīgajā klāstā.

Grāmata Vēlos būt tev līdzās ir satraucoša un aizraujoši viegla, vienlaikus pilna smeldzīgu atziņu par pienākuma svaru pret sirds brīvības lidojumu. Šis romāns, tāpat kā autores iepriekš izdotie darbi– Zāles pret vientulību un Mans vīrs dzīvo kaimiņos –, rosina pārdomas vēl ilgi pēc tā izlasīšanas.

 

Silti, dzīvi, viegli... patiesi ievelkošs un izklaidējošs romāns.

Daily Mail

Brāzmainas, jautras vasaras nebēdnības. Svētīgi un dziedējoši.

Sunday Mirror

Izlasāms vienā elpas vilcienā!

The Times

Apburošs un pārsteigumu pilns!

Sofija Kinsela

Dzirkstoši un dzīvesgudri!

Meriana Kīza