Grāmata

Veritija

ISBN kods:
9789984359427
Pievienots:
26.04.2019
Izdevējs:
Kontinents
Autors:
Kolīna Hūvere
Vāki:
Cietie vāki
Lappušu skaits:
366

€ 7.46 (ar PVN)


Louena Ešlija atrodas uz finansiālā sabrukuma robežas, kad viņai tiek izteikts ļoti vilinošs darba piedāvājums. Slavenās rakstnieces Veritijas Krofordas vīrs Džeremijs nolīgst Ešliju, lai pabeigtu ļoti veiksmīgo romānu sēriju, ko pati autore nav varējusi izdarīt, jo pēc autokatastrofas vairs nespēj kustēties un runāt. Meklējot materiālus romānam, Ešlija ierodas greznajā Krofordu lauku mājā. Tur viņa atrod nepabeigto Veritijas autobiogrāfiju, kurā atklāti satricinoši noslēpumi…

Kolīna Hūvere ir slavena New York Times bestselleru autore. Viņa uzrakstījusi septiņpadsmit romānus, kas ir augsti novērtēti un apbrīnoti visā pasaulē. Rakstniece trīs gadus pēc kārtas saņēmusi prestižoGoodread Choice balvu par labāko sniegumu romantiskās literatūras žanrā. Hūveres jaunākā grāmata Veritija ir ārkārtīgi meistarīgi uzrakstīts romāns, kas liek uzdot neskaitāmus jautājumus līdz pat pārsteidzošajām beigām.
 

Es nevaru atcerēties, kad pirmo reizi izlasīju grāmatu tik ātri! Tagad, divos no rīta, esmu daudz možāks un joprojām jūtu savās vēnās plūstam adrenalīnu!

McKinnze

Romantiskais trilleris – traģisks, savāds un spīdošs!

Mel Reader Reviews

Šādu trakulīgu trilleri es gaidīju jau gadiem ilgi!

Tarryn Fisher