Grāmata

Zaķēns Miks un laimes zvaigzne

ISBN kods:
9789934300721
Pievienots:
24.11.2022
Izdevējs:
Ezerrozes grāmatas
Autors:
Viktors Jakobsons
Vāki:
Cietie vāki

€ 7.25 (ar PVN)


Grāmata par Miku sākas ar to, kā viņš, vakarā sēdēdams pie sava mazā namiņa loga, ierauga krītošu zvaigzni un nolemj to uzmeklēt, lai izteiktu savu vēlēšanos.

Viss stāsts ir par to, kā Miks ceļā satiek citus meža iemītniekus, kurus agrāk nav pazinis, un tie kļūst par viņa draugiem. Tur ir gan dīvainais profesors Kurmis, gan bailīgais Vilks, gan meža avīzes korespondente Žagata, gan daudz citu interesantu un, vari mums ticēt, arī uzjautrinošu varoņu, kuru piedzīvojumi liks pasmaidīt gan mazajiem lasītājiem, gan viņu vecākiem, audzinātājiem un ikvienam, kurš lasīs šo grāmatu.

Grāmatas tapšana ir vairāku cilvēku kopdarbs. Mūsu mazajā kolektīvā ir gan bērnudārzu audzinātājas un skolotājas, gan cilvēki, kuriem pašiem ir jau bērni un mazbērni. Teiksim godīgi, mums ir mazliet apnikuši supervaroņi, pasaules glābēji, karotāji un kosmiskie briesmoņi. Mēs gribam pasauli kaut par mazu nieciņu padarīt labestīgāku, draudzīgāku, citam citu saprotošāku un atsaucīgāku. Un varbūt ar šo stāstu kāda maza bērna sirsniņā iesēsies draudzības un pasaules mīlestības sēkliņa, kura viņu pavadīs visu dzīvi...

Grāmata galvenokārt paredzēta pirmsskolas un sākumskolas bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem, bet ticam, ka tā patiks arī bērnu vecākiem. Grāmatas skaistās, saprotamās un mīļās ilustrācijas zīmējusi jauna un talantīga bērnudārza skolotāja, kura ļoti labi zina, ko grib redzēt bērni un kas viņus spēj ieinteresēt.