Pakalpojumi

Pakalpojumi

  • Grāmatu piegāde;
  • Grāmatu izvēle bibliotēkā, skolā, PII u.c.;
  • Grāmatu piegāde pēc iepriekš veikta pasūtījuma;
  • Mācību grāmatu un citu mācību līdzekļu piegāde;
  • Grāmatas krievu valodā;
  • Bērnu un pieaugušo daiļliteratūra angļu valodā.
     

Kā veikt pasūtījumu?

Ja vēlaties aplūkot un izvēlēties grāmatas savā darba vietā (bibliotēkā, skolā, bērnu dārzā):

Sazinieties ar mums, lai saskaņotu ierašanās laiku!  Tālr. 28342064  vai virja@virja.lv. Piedāvājam plašu jaunāko grāmatu klāstu, bērnu literatūru, nozaru literatūru.

Ja vēlaties saņemt kādas noteiktas grāmatas:

Sastādiet vēlmju sarakstu šajā mājaslapā. Izvēlieties no Virjas katalogā pieejamajām grāmatām un laukā "komentāri" pievienojiet sarakstam tās grāmatas, kuras šajā katalogā nav atrodamas.

Varat atsūtīt arī brīvā formā rakstītu grāmatu sarakstu uz e-pastu  virja@virja.lv.

Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par grāmatu piegādi.

Pavadzīmi varam izrakstīt arī uz vietas, piegādes brīdī, tādēļ ir iespēja iekļaut pavadzīmē vēl kādu grāmatu vai atteikties no kādas iepriekš pasūtītās grāmatas. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.

Grāmatu piegāde Rīgā un pierīgas reģionā - BEZ MAKSAS.

Lai piegāde ĀRPUS Rīgas vai pierīgas reģiona būtu bez maksas, minimālā grāmatu pasūtījuma summa ir 40,- EUR

 

Uz ārvalstīm grāmatas sūtām tikai par samaksu ar Latvijas Pasta starpniecību - saskaņā ar Latvijas Pasta paku sūtījuma tarifiem.

 

 

Mācību līdzekļu piegāde mācību iestādēm

Garantējam pasūtījuma bezmaksas piegādi Jums vēlamā laikā - par izdevniecību katalogos norādītajām vairumtirdzniecības cenām www.raka.lv, Zvaigznes ABC aktuālo grāmatu katalogs skolām, www.retorika.lv, www.petergailis.lv.

Pasūtījumu sarakstus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv.

Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par mācību līdzekļu piegādi. Pavadzīmi iespējams izrakstīt arī uz vietas, piegādes brīdī. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.

Lūdzu, norādiet pilnu mācību grāmatas vai burtnīcas nosaukumu, autoru, izdevniecību, kā arī nepieciešamo grāmatu skaitu.

 

Grāmatas angļu valodā

       - piedāvājam izvēlēties uz vietas piegādes vietā no pieejamā aktuālā sortimenta vai arī piegādāsim pēc Jūsu sastādītā pasūtījuma saraksta brīvā formā.

Grāmatas krievu valodā

      - piedāvājam izvēlēties iegādes vietā no pieejamā aktuālā sortimenta vai arī piegādāsim pēc Jūsu sastādītā pasūtījuma saraksta brīvā formā.


Pasūtījumus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv.