Grāmatu piegāde

Uzmanību!

 visiem SIA DUE izdevumiem (Muižas Latvijā, Latvijas luterāņu baznīcas u.c.) nodrošinam bezmaksas piegādi Latvijas teritorijā.

   

 

Virja LK Pakalpojumi

Grāmatu piegāde;
Grāmatu izvēle bibliotēkā, skolā, PII u.c.;
Grāmatu piegāde pēc iepriekš veikta pasūtījuma;
Mācību grāmatu un citu mācību līdzekļu piegāde;
Grāmatas krievu valodā;
 

Kā veikt pasūtījumu?

 

Ja vēlaties saņemt kādas noteiktas grāmatas:

 

Sastādiet vēlmju sarakstu šajā mājaslapā. Izvēlieties no Virjas katalogā pieejamajām grāmatām un laukā "komentāri" pievienojiet sarakstam tās grāmatas, kuras šajā katalogā nav atrodamas.

Varat atsūtīt arī brīvā formā rakstītu grāmatu sarakstu uz e-pastu  virja@virja.lv.

Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par grāmatu piegādi un samaksu.

Pavadzīmi bibliotēkai vai skolai varam izrakstīt arī uz vietas, piegādes brīdī, tādēļ ir iespēja iekļaut pavadzīmē vēl kādu grāmatu vai atteikties no kādas iepriekš pasūtītās grāmatas. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.

 

Uz ārvalstīm grāmatas sūtām tikai par samaksu ar Latvijas Pasta starpniecību - saskaņā ar Latvijas Pasta paku sūtījuma tarifiem.

 

Ja vēlaties aplūkot un izvēlēties grāmatas savā darba vietā (bibliotēkā, skolā):

Sazinieties ar mums, lai saskaņotu ierašanās laiku!  Tālr. 28342064  vai virja@virja.lv. Piedāvājam plašu jaunāko grāmatu klāstu, bērnu literatūru, nozaru literatūru.

 

Mācību līdzekļu piegāde mācību iestādēm

Garantējam pasūtījuma bezmaksas piegādi Jums vēlamā laikā - par izdevniecību katalogos norādītajām vairumtirdzniecības cenām www.raka.lv, Zvaigznes ABC aktuālo grāmatu katalogs skolām, www.retorika.lv, www.petergailis.lv.

Pasūtījumu sarakstus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv.

Pēc pasūtījuma saņemšanas Virja sazināsies ar Jums par mācību līdzekļu piegādi. Pavadzīmi iespējams izrakstīt arī uz vietas, piegādes brīdī. Pavadzīmes apmaksas termiņš ir 30 dienas. Abpusēji vienojoties, apmaksas termiņš var tikt pagarināts.

Lūdzu, norādiet pilnu mācību grāmatas vai burtnīcas nosaukumu, autoru, izdevniecību, kā arī nepieciešamo grāmatu skaitu.

 

Grāmatas krievu valodā

      - piedāvājam izvēlēties iegādes vietā no pieejamā aktuālā sortimenta vai arī piegādāsim pēc Jūsu sastādītā pasūtījuma saraksta brīvā formā.

Pasūtījumus gaidīsim e-pastā virja@virja.lv.